1. HABERLER

  2. GÜNDEM

  3. Süper Loto Sonuçları Açıklandı mı? | 17 Mayıs 2018 Perşembe

Süper Loto Sonuçları Açıklandı mı? | 17 Mayıs 2018 Perşembe

Milli Piyango İdaresi'nin MPİ düzenlediği 17 Mayıs 2018 Perşembe Süper Loto çekilişinin sonuçlarının açıklanması bekleniyor. 7.5 milyon geçen hafta İstanbul Fatih'ten bir talihlinin oluştu. Peki bu hafta Süper Loto'da büyük ikramiye hangi talihlinin olaca

Süper Loto Sonuçları Açıklandı mı? | 17 Mayıs 2018 Perşembe

Milli Piyango İdaresi tarafından açıklanan resmi Süper Loto sonuçları için internet üzerinde araştırmalar yapmaya başladı. Peki 17 Mayıs 2018 Süper Loto sonuçları açıklandı mı? Süper loto hangi şansılı numaralara isabet etti? İşte tüm detaylar..

Süper Loto Sonuçları Açıklandı mı? | 17 Mayıs 2018 Perşembe

Milli Piyango İdaresi (MPİ) tarafından her Perşembe çekilen Süper Loto'da geçen hafta 7.5 milyon TL İstanbul Fatih'ten bir talihlinin olmuştu. Bakalım bu hafta hangi talihl büyük ikramiyeyi kazanacak? Süper Loto'nun bu haftaki şanslı numaraları neler? Ankara Balgat'ta çekilecek çekiliş sonucunda şanslı rakamlar 17 Mayıs akşamı 21.30 gibi belli olacak. Çekilişle eş zamanlı olarak çıkan rakamları haberimizden öğrenebilirsiniz...

Süper Loto bu hafta ilk devrini gerçekleştirdi. 1 milyon 493 bin 056 lira 41 kuruş bir sonraki haftaya devretti. İşte Süper Loto'nun bu haftaki şanslı rakamları:

07, 12, 27, 30, 49, 53

Süper Loto Sonuçları Açıklandı mı? | 17 Mayıs 2018 Perşembe

SÜPER LOTO SONUÇLARI SORGULAMA EKRANI İÇİN TIKLAYINIZ

SÜPER LOTO HANGİ GÜN SAAT KAÇTA ÇEKİLECEK?

Milli Piyango İdaresi Genel Müdürlüğünce düzenlenen Süper Loto oyununun 552. hafta çekilişi 17 Mayıs Perşembe günü Milli Piyango İdaresi Ankara Balgat binasında saat 21:15'te canlı olarak çekilecek. Çekiliş MPİ'nin sitesinden canlı olarak yayınlanacak.

Canlı yayını izlemek için tıklayın

Not: Canlı yayın 21:10'da başlayacaktır. Canlı yayını kaçıranlar için  kesin sonuçlar 21:30'da  belli olduktan sonra haber sitemiz güncellenecektir. veya kullancılar MPİ Süper Loto çekiliş sonuçları sorgulama sayfasını ziyaret ederek öğrenebilirler.

Süper Loto sonuçları

GEÇEN HAFTA SÜPER LOTO SONUÇLARI

Her perşembe olduğu gibi bu hafta da zengin olma hayali kuran vatandaşlar Süper Loto sonuçlarını merak ediyor. 10 Mayıs tarihinde MPİ tarafından düzenlenen çekiliş ile Süper Loto sonucu şu şekilde…

02, 06, 08, 09, 39, 53

SÜPER LOTO HAKKINDA

İdare tarafından düzenlenen, katılımcıların 1-54 sayı kümesi içinden çekilişle belirlenecek olan 6, 5, 4, ve 3 sayının doğru tahmin edilmesine dayanan ve kısaca ” oyun ” olarak da ifade edilen şans oyunudur.

Çekiliş özel çekiliş küresi kullanılmak suretiyle oyun planına göre dağıtılacak ikramiyeleri kazanacak numaraların belirlenmesidir.

Çekilişler İdarece belirlenecek gün ve saatte gerçekleştirilir. Süper Loto sonuçları perşembe geceleri saat 21.15 MPİ canlı yayını ile belirlenir.

İkramiye çıkan biletler nereden alacaktır?

İkramiyeler kategorize edilip, çıkan rakamlara göre ikramiyeler belirli yerlerden alınır. Oynayan kişinin biletinde;

3 rakamı tuttuysa, bayilerden ikramiyeyi alabilir,
Büyük ikramiye bayiler tarafından ödenmez.
5 rakamı tuttuysa, Milli Piyango şubelerinden alabilir,
6 rakamı tuttuysa, Ankara’da olan Milli Piyango Genel Müdürlüğünden.

İkramiye çıkan bilette yırtılma durumu olduğunda ne olur?

Bu durum karşısında biletin sahibi Milli Piyango şubesine giderek yırtık biletini ibraz etmesi gerekiyor. Yetkililer tarafından bilet kontrol edilecektir. Olumlu sonuç dönüldüğünde ikramiye o kişiye verilebilir.

Geçerlilik süresi ne kadar?

İkramiyeyi kazanan kişi bir yıl içerisinde ikramiyeyi alabilir. Bir yıl sonunda ikramiye kazanan kişi biletini verse de ikramiyeyi alamaz.

HABERE YORUM KAT