1. HABERLER

  2. GÜNDEM

  3. Süper Loto Sonuçları Açıklandı mı | 5 Nisan 2018 Perşembe

Süper Loto Sonuçları Açıklandı mı | 5 Nisan 2018 Perşembe

Milli Piyango İdaresi'nin MPİ düzenlediği 5 Nisan 2018 Süper Loto çekilişinin sonuçlarının açıklanması bekleniyor. Süper Loto 29 Mart tarihinde 1.7 milyon devretti. Peki 5 Nisan sonuçları ne? Ne zaman belli olacak? İşte 5.4.2018 tarihli Süper Loto hakkınd

Süper Loto Sonuçları Açıklandı mı | 5 Nisan 2018 Perşembe

Milli Piyango İdaresi (MPİ) tarafından açıklanan resmi Süper Loto sonuçları için internet üzerinde araştırmalar yapmaya başladı. Peki 5 Nisan 2018 Süper Loto sonuçları açıklandı mı? Süper loto hangi şansılı numaralara isabet etti? İşte tüm detaylar..

29 Mart Süper Loto sonuçlarına göre Süper Lotonun ilk deviri gerçekleştirmişti. Büyük ikramiye 1 milyon 741 bin 248 lira 80 kuruş gibi yüksek bir meblaya ulaştı. Şimdi zengin olma hayali kuran binlerce şans oyunu severleri gözü 5 Nisan çekilişine dikti. Sonuçlar henüz açıklanmadı..

Süper Loto Sonuçları Açıklandı mı | 5 Nisan 2018 Perşembe

Geçtiğimiz hafta ilk devrini gerçekleştiren ve Her hafta Perşembe günü çekilişi gerçekleştirilen Süper Loto'da 5 Nisan 2018 (546. hafta) sonuçları bugün 21:30 belli olacak.

13, 14, 22, 39, 40, 49

Süper Loto Sonuçları Açıklandı mı | 5 Nisan 2018 Perşembe

SÜPER LOTO SONUÇLARI SORGULAMA EKRANI İÇİN TIKLAYINIZ

SÜPER LOTO HANGİ GÜN SAAT KAÇTA ÇEKİLECEK?

Milli Piyango İdaresi Genel Müdürlüğünce düzenlenen Süper Loto oyununun 546. hafta çekilişi 5 Nisan Perşembe günü Milli Piyango İdaresi Ankara Balgat binasında saat 21:15'te canlı olarak çekilecek. Çekiliş MPİ'nin sitesinden canlı olarak yayınlanacak.

Canlı yayını izlemek için tıklayın

Not: Canlı yayın 21:10'da başlayacaktır. Canlı yayını kaçıranlar için  kesin sonuçlar 21:30'da  belli olduktan sonra haber sitemiz güncellenecektir. veya kullancılar MPİ Süper Loto çekiliş sonuçları sorgulama sayfasını ziyaret ederek öğrenebilirler.

Süper Loto Sonuçları Açıklandı mı | 5 Nisan 2018 Perşembe

MERAK EDENLER İÇİN:

GEÇEN HAFTA SÜPER LOTO SONUÇLARI

Her perşembe olduğu gibi bu hafta da zengin olma hayali kuran vatandaşlar Süper Loto sonuçlarını merak ediyor. 29 Mart tarihinde MPİ tarafından düzenlenen çekiliş ile Süper Loto sonucu şu şekilde…

07, 08, 15, 16, 23, 24

Süper Loto Sonuçları Açıklandı mı | 5 Nisan 2018 Perşembe

SÜPER LOTO HAKKINDA

İdare tarafından düzenlenen, katılımcıların 1-54 sayı kümesi içinden çekilişle belirlenecek olan 6, 5, 4, ve 3 sayının doğru tahmin edilmesine dayanan ve kısaca ” oyun ” olarak da ifade edilen şans oyunudur.

Çekiliş özel çekiliş küresi kullanılmak suretiyle oyun planına göre dağıtılacak ikramiyeleri kazanacak numaraların belirlenmesidir.

Çekilişler İdarece belirlenecek gün ve saatte gerçekleştirilir. Süper Loto sonuçları perşembe geceleri saat 21.15 MPİ canlı yayını ile belirlenir.

İKRAMİYE ÇIKAN BİLETLER NEREDEN ALACAKLAR

İkramiyeler kategorize edilip, çıkan rakamlara göre ikramiyeler belirli yerlerden alınır. Oynayan kişinin biletinde;

3 rakamı tuttuysa, bayilerden ikramiyeyi alabilir,
Büyük ikramiye bayiler tarafından ödenmez.
5 rakamı tuttuysa, Milli Piyango şubelerinden alabilir,
6 rakamı tuttuysa, Ankara’da olan Milli Piyango Genel Müdürlüğünden.

Süper Loto Sonuçları Açıklandı mı | 5 Nisan 2018 Perşembe

İKRAMİYE ÇIKAN BİLETTE YIRTILMA DURUMU OLDUĞUNDA NE OLUR?

Bu durum karşısında biletin sahibi Milli Piyango şubesine giderek yırtık biletini ibraz etmesi gerekiyor. Yetkililer tarafından bilet kontrol edilecektir. Olumlu sonuç dönüldüğünde ikramiye o kişiye verilebilir.

GEÇERLİLİK SÜRESİ NE KADAR?

İkramiyeyi kazanan kişi bir yıl içerisinde ikramiyeyi alabilir. Bir yıl sonunda ikramiye kazanan kişi biletini verse de ikramiyeyi alamaz.

HABERE YORUM KAT