1. HABERLER

  2. İÇ HABERLER

  3. Sürpriz yok!

Sürpriz yok!

Olimpik Buz Salonu'nda yapılan ve 3 gün süren yarışlarda Erzurumlu sporcular, rakipleri Kocaeli sporculara oranla daha çok madalya almayı başardılar.

Sürpriz yok!

Sürat pateninde Erzurumlu sporcular madalyaya doymuyor.

Kocaeli'de yapılan Kısa Kulvar Körfez Sürat Pateni yarışları sona erdi.

Olimpik Buz Salonu'nda yapılan ve 3 gün süren yarışlarda Erzurumlu sporcular, rakipleri Kocaeli sporculara oranla daha çok madalya almayı başardılar. Türkiye Buz Pateni Federasyon Başkanı Ahmet Hamdi Gürbüz, Kocaeli Gençlik Hizmetleri ve Spor İl Müdürü Muzaffer Çintimar ile Federasyon yönetim kurulu üyelerinin de izlediği yarışmalarda çeşitli kategorilerde Erzurumlu patenciler altın, gümüş ve bronz madalyaları aralarında paylaştı.

Çok sayıda sporcu velisi ve sürat pateni severinin de ilgi ile izlediği yarışların son gününde ise bayanlarda Erzurum, erkeklerde de Kocaeli takımları altın madalyanın sahibi oldular. Yarışlara her iki ilden 100'e yakın sporcu iştirak etti. Madalya alan sporculara madalyaları davetliler tarafından verildi. Törenden sonra buz ailesi salonda toplu hatıra fotoğrafı çektirdi.

Bu arada, bir sonraki Federasyon kupası yarışları Nisan ayının sonlarında Erzurum'da yapılacak. Erzurum'da ki yarışmalara Ardahan ili patencileri de katılacak.

Sürpriz yok!

Sürpriz yok!

Haber KaynağıHaber Kaynağı

HABERE YORUM KAT