1. HABERLER
  2. MAGAZİN
  3. Survivor 2022 All Star'da feci kaza! Gönüllüler takımı yarışmacısı Hikmet Tuğsuz sakatlandı

Survivor 2022 All Star'da feci kaza! Gönüllüler takımı yarışmacısı Hikmet Tuğsuz sakatlandı

Survivor 2022 All Star'da haftanın üçüncü dokunulmazlık oyunu sırasında Gönüllüler takımı yarışmacısı Hikmet Tuğsuz talihsiz bir kaza geçirdi. Yarışmacının yardımına doktorlar koştu. İşte detaylar...

Survivor 2022 All Star'da feci kaza! Gönüllüler takımı yarışmacısı Hikmet Tuğsuz sakatlandı

Dünyanın en zor yarışması Survivor'ın yeni sezonu şimdiden izleyiciden tam not aldı. Henüz üçüncü bölümüyle ekrana gelen yarışmada Ünlüler takımı yarışmacıları ile Gönüllüler takımı yarışmacıları arasındaki rekabet ve gerilim dikkatlerden izleyicinin gözünden kaçmadı.

Yarışmanın bu akşam yayınlanan bölümünde Gönüllüler takımı yarışmacısı Hikmet Tuğsuz dokunulmazlık oyunu sırasında talihsiz bir kaza yaşadı.

Zipline ile beraber düşen Hikmet'in gözü sakatlandı.  Feryat figan çığlıkların koptuğu programda yarışmaya ara verildi. Hikmet Tuğsuz'un yardımına doktorlar koştu.

Gönüllüler takımı yarışmacısı Hikmet, doktora ''Hemen dikeceksek dikelim, ben oynarım.'' dedi. Bunun üzerine doktor, ''Burada dikeceğimiz bir şey değil. Sonraki oyunların hiçbirinde oynamazsın.'' diyerek yarışmacıyı uyardı. 

Hikmet Tuğsuz, durumun ciddiyetinin ifade edilmesinin ardından doktoruyla birlikte hastaneye götürüldü.

HİKMET TUĞSUZ KİMDİR?

Hikmet Tuğsuz, Adnan Menderes Üniversitesi Beden Eğitimi ve Spor Yüksekokulu'ndan mezun olmuştur. Atletizmde derece kazanan Tuğsuz Survivor'da Gönüllüle takımında yarışmaktadır.

Hikmet Tuğsu hakkında detaylı bilgiye aşağıdaki linkten ulaşabilirsiniz...

 

Berkem Temizel
Gece Editörü
BU İÇERİĞE EMOJİYLE TEPKİ VER!
0
0
0
0
0
0
0
👍
👎
😍
😥
😱
😂
😡
HABERE YORUM KAT