1. HABERLER

  2. BİYOGRAFİ

  3. Survivor Barış kaç yaşında? Barış Yağcı kimdir? Boyu kaç?

Survivor Barış kaç yaşında? Barış Yağcı kimdir? Boyu kaç?

Televizyon hayatına 'Kocamın Ailesi' dizisiyle giriş yapan Barış Murat Yağcı kariyerindeki büyük çıkışı, 'Kiralık Aşk' dizisi ile yakaladı. Şimdilerde Survivor 2020 yarışmasında boy gösteren Barış Murat Yağcı'nın yaşı ve biyografisi merak edildi. Peki Survivor Barış kaç yaşında? Barış Yağcı kimdir? Boyu kaç?

Survivor Barış kaç yaşında? Barış Yağcı kimdir? Boyu kaç?

Survivor 2020 yarışmacılarından biri olan Barış Murat Yağcı izleyiciler ve sosyal medya kullanıcılar tarafından merak konusu oldu. Yarışmada gösterdiği performans ile dikkatleri üzerine çeken Barış Yağcı'nın yaşı merak konusu oldu. Peki Survivor Barış kaç yaşında? Barış Yağcı kimdir? Boyu kaç? İşte detaylar...

SURVİVOR BARIŞ KAÇ YAŞINDA?

1991 doğumlu olan Barış Murat Yağcı şuan (29 yaşında) doğum yeri ise İzmir. Hayatının dönüm noktası olan Efes Pilsen Spor Klübünde profesyonel olarak basketbol oynayan Yağcı, sakatlandıktan sonra basketbol hayatına veda etmek zorunda kalmış ve bir dönem modellik yapmıştır.,

dsdsds.jpg

Best Model of Turkey yarışmasına katıldıktan sonra birinci seçilen Barış Murat Yağcı, yapımcıların dikkatini çekmeyi başarınca oyunculuk eğitimi de alıp ilk dizisi olan "Kocamın Ailesi" ile oyunculuk kariyerine başlamıştır. 

SURVİVOR BARIŞ KİMDİR?

Kiralık Aşk dizisinde kamera karşısına çıkan ve Barış Yağcı dikkat çeken isimler arasına gitmeyi başarmıştır. Bahçeşehir Üniversitesi Uluslararası İlişkiler Bölümü’nden mezun olan Yağcı, Anadolu Üniversitesi Spor Yönetimi bölümünde eğitimine ikinci kez devam etmektedir.

bgnnn.jpg

 

HABERE YORUM KAT