1. HABERLER

  2. MAGAZİN

  3. Survivor'da sakatlıklar bitmiyor! Adaya yarışmacı gelecek mi?

Survivor'da sakatlıklar bitmiyor! Adaya yarışmacı gelecek mi?

Bu sene Survivor'da sakatlıkların ardı arkası kesilmiyor. Yarışmacı Meryem Kasap'ın sakatlığı adayı karıştırdı. Acun Ilıcalı'dan ise Survivor hakkında yeni açıklama geldi.

Survivor'da sakatlıklar bitmiyor! Adaya yarışmacı gelecek mi?

Survivor 2020 yarışmasında sakatlıklar devam ediyor. Adaya veda eden yarışmacıların yerine yeni yarışmacılar gelecek mi sorusu ise akıllara geldi. Salgından dolayı tüm uçuşların iptal edilmesi adayı karıştırdı. İşte Acun Ilıcal'nın o açıklaması...

MERYEM YENİDEN KONTROL EDİLECEK

Gönüllüler takımından Meryem'in sakatlığı hakkında konuşan Acun Ilıcalı, adaya yeni bir yarışmacı gelemeyeceği ise iki takım arasındaki dengenin nasıl sağlayacağını anlattı. Ünlü televizyoncu, dizinden sakatlanan ve oyunlardan uzak kalan Meryem'in bir kez daha kontrole gideceğini söyledi. Doktor Metin Kuş'un kararı ise başarılı yarışmacının Survivor'daki kaderini belli edecek.

TÜRKİYE'DEN YARIŞMACI GETİRME İMKANIMIZ YOK

Acun Ilıcalı, Meryem'in Survivor'dan ayrılması durumunda takımların dengesinin korunması açısından, iki takım arasında transfer yapılabileceğini duyurdu. Eleme konseyinde konuşan Acun Ilıcalı, "Bugüne kadar her Survivor'da, yedek yarışmacılar getirerek takımların dengesini oluşturmayı amaçladık. Tüm Survivor'larda bunu yaptık. Ancak artık Türkiye'den yedek yarışmacı getirme imkanımız yok" dedi.

"Meryem'in son kontrolleri olacak, tam raporu bekliyoruz. Meryem devam ederse sorun yok. Ama devam edemezse gönüllüler takımının ikinci yarışmacısı gitmiş olacak. Eğer Meryem ayrılırsa o zaman mutlaka başka bir çözüm bulacağız. Biz şu anda beklemedeyiz

HABERE YORUM KAT