1. HABERLER

  2. GÜNDEM

  3. Taciz iddiasını haber yapmak istedi, gözaltına alındı

Taciz iddiasını haber yapmak istedi, gözaltına alındı

İstanbul Esenyurt'ta bulunan bir okulda taciz iddiası gündeme geldi. Bu iddia üzerine bölgeye giden ve haber yapmak isteyen Kanal D muhabiri Şevval Şirin gözaltına alındı. Şirin, kendisini gözaltına alan polislerden şikayetçi olurken, emniyet Şirin'in gözaltında olmadığını söyledi.

İstanbul Esenyurt'ta bulunan bir okulda taciz iddiaları üzerine veliler eylem yaptı. Eylem yapan veliler görevli memura tepki gösterirken, tacizde bulunduğu iddia edilen memur tutuklandı. Yaşanan bu gelişme sonrası velilerin öfkesi dinmedi. İddia edilene göre daha önce de bir çocuk tacize uğramıştı. Kanal D muhabiri olan Şevval Şirin ise bu iddiaları okul müdürüne sormak istedi. 

Şirin, bu isteği üzerine iki kadın polis tarafından gözaltına alındı. Gözaltına alınan muhabir daha sonra okulun içine götürüldü ve mahkeme kararı olmadan telefonuna el konularak bir odada tutuldu. Emniyet tarafından yapılan açıklamada ise Şevval Şirin'in gözaltında olmadığı belirtildi. Şevval Şirin kendisini gözaltına alan polislerden şikayetçi olurken, polisler de muhabir tarafından darp edildiklerini iddia etti.

Bölge Gündem
Editör Ekibi

HABERE YORUM KAT