1. HABERLER

  2. GÜNDEM

  3. Taksiye binen genç kadına tecavüz şoku!

Taksiye binen genç kadına tecavüz şoku!

İstanbul'da bir eğlence mekânından çıktıktan sonra taksiye binen Y.S. adlı kadın, Fatih K. adlı şoförün kendisine tecavüz ettiğini iddia etti. Taksici tutuklandı.

Taksiye binen genç kadına tecavüz şoku!

32 yaşındaki YS. adlı genç kadın ifadesinde saat 01.00 sıralarında bindiği takside Fatih K. adlı şoförün kendisine tecavüz ettiğini iddia etti. Y.S. şoförün daha sonra kendisini araçtan attığını, cep telefonu, cüzdan ve paralarını da gasp ettiğini açıkladı. Başka bir ticari taksiyle Fatih K.'yi takip ettiğini ancak yakalayamadığını belirten Y.S. ise Beyoğlu Emniyeti'ne gidip taksiciden şikayetçi oldu.

Kamera kayıtlarından Fatih K.'nin aracına bindiği belirlenen kadının tecavüz sonrası başka bir ticari taksiyle aracı takip ettiği de kameralardan tespit edildi. Şüpheli Fatih K. tutuklandı. Taksici suçlamaları reddetti. Tutuklu yargılanan taksici hakkında 'basit tıbbi müdahaleyle giderilebilir şekilde yaralayarak cebir kullanmak suretiyle ve cinsel amaçla hürriyetinden yoksun bırakarak kişiyi hürriyetinden yoksun kılma' suçlamalarıyla iddianame düzenlendi.

Fatih K.'nin ayrıca 'Nitelikli cinsel saldırı' 'Nitelikli yağma' suçunu işlediği ifade edildi. Taksici Ağır Ceza Mahkemesi'nde hakim karşısına çıkacak.

Kaynak: Ajanslar

 

HABERE YORUM KAT