Tavşanlı’da ’trafik bilinci kazandırılması eğitimi’ başladı

Kütahya'nın Tavşanlı ilçesinde Milli Eğitim Bakanlığı Özel Öğretim Kurumları Genel Müdürlüğü ile Sürücü Eğitimcileri Konfederasyonu (TUSEKON)...

Tavşanlı’da ’trafik bilinci kazandırılması eğitimi’ başladı

Kütahya'nın Tavşanlı ilçesinde Milli Eğitim Bakanlığı Özel Öğretim Kurumları Genel Müdürlüğü ile Sürücü Eğitimcileri Konfederasyonu (TUSEKON) işbirliğinde okul öncesi ve ilkokul öğrencilerine yönelik trafik bilinci kazandırılması eğitimleri başladı.

Süleyman Yılmaz Anaokulu tarafından okul öncesi ve ilkokul öğrencilerine yönelik trafik bilincinin kazandırılması eğitimlerinin açılış programı yapıldı. Programa İlçe Milli Eğitim Şube Müdürü Mehmet Orhan, Usta Öğretici Gökmen Çelebi, okul müdürleri, öğretmenler, veliler ve öğrenciler katıldı.

Şube Müdürü Mehmet Orhan, trafik kurallarına mutlaka uyulması gerektiğini hayatımız için bu kuralların çok önemli olduğunu küçük yaşlarda verilen eğitimle kazaların büyük oranda önlenmesinin mümkün olacağını belirtti.

Projede görevli Gökmen Çelebi" ye anaokulu öğrencileri kendilerinin hazırladığı çiçeği sundular.

Süleyman Yılmaz Anaokulu Müdürü Nimet Uzan, trafik kurallarına uyulması için eğitimin küçük yaşlarda verilmesi gerektiğinin önemini vurguladı. (Tİ - EFE)

KAYNAK:

0
0
0
0
0
0
0
👍
👎
😍
😥
😱
😂
😡
Son Haberler
Çok Okunanlar
Yorumlananlar