1. HABERLER
  2. GÜNDEM
  3. TBB Başkanı Metin Feyzioğlu: "Mücadele yöntemimiz ayrı olabilir birbirimize yöntemi dayatmak doğru değil şık değil"

TBB Başkanı Metin Feyzioğlu: "Mücadele yöntemimiz ayrı olabilir birbirimize yöntemi dayatmak doğru değil şık değil"

Metin Feyzioğlu, "Baro başkanlarımızın tepkisi var çok doğaldır. Demokratik haklarını kullanmaları için durmaksızın mücadeleye devam edeceğiz. Mücadele yöntemimiz ayrı olabilir arkadaşlar, birbirimize yöntemi dayatmak doğru değil, şık değil benim mücadele yöntemim diyalogdur, anlatmaktır. " dedi.

TBB Başkanı Metin Feyzioğlu: "Mücadele yöntemimiz ayrı olabilir birbirimize yöntemi dayatmak doğru değil şık değil"

Ülkenin çeşitli şehirlerinden Ankara'ya gelen baro başkanları ve avukatlardan oluşan grup Türkiye Barolar Birliği Başkanı Metin Feyzioğlu‘nu ziyarette bulundu.

Türkiye Barolar Birliği Başkanı Metin Feyzioğlu, yapılan ziyaretin ardından açıklamalarda bulundu.

Metin Feyzioğlu'nun açıklaması şu şekilde:

"Baro başkanlarımızın tepkisi var bu çok doğaldır. Onu da çok demokratik kabul ediyorum. Burada eğer insanları sabaha kadar soğukta, yağmurda bekletirseniz, en yumuşak insanlar bile radikalleşir. Devletimizin kucaklaması lazım. Radikalleştirmek marifet değil, yanlış olmuştur. Elbette onlar en yakınlarında oldukları başkanlarına kızacaklar, çok doğal haklarıdır. Ben hepsini kucaklıyorum, hepsini çok seviyorum ve onlar bana kızsalar da, ben onlarla aynı fikirde olmasam da, demokratik haklarını kullanmaları için durmaksızın mücadeleye devam edeceğiz. Mücadele yöntemimiz ayrı olabilir arkadaşlar, birbirimize yöntemi dayatmak doğru değil, şık değil benim mücadele yöntemim diyalogdur, anlatmaktır. Ben o yani yolda devam edeceğim" 

Berkem Temizel
Gece Editörü
BU İÇERİĞE EMOJİYLE TEPKİ VER!
0
0
0
0
0
0
0
👍
👎
😍
😥
😱
😂
😡
HABERE YORUM KAT