1. HABERLER

  2. İÇ HABERLER

  3. TBMM Başkanvekili Aydın’dan 14 Mart Tıp Bayramı mesajı

TBMM Başkanvekili Aydın’dan 14 Mart Tıp Bayramı mesajı

TBMM Başkanvekili Ahmet Aydın, 14 Mart Tıp Bayramı nedeniyle mesaj yayımladı.

TBMM Başkanvekili Aydın’dan 14 Mart Tıp Bayramı mesajı

TBMM Başkanvekili Ahmet Aydın, 14 Mart Tıp Bayramı nedeniyle mesaj yayımladı.

Ahmet Aydın, tıp camiasının, yıllardır verdikleri emekleri ve mücadeleleriyle mesleklerini büyük bir özveri ve gayretle tüm dünyaya örnek teşkil edecek bir şekilde ifa ettiklerini söyledi.

Ahmet Aydın, tıp camiasının dün olduğu gibi bugün de vatan toprağının her karışında insanımızın dertlerine derman olmaya devam ettiğini belirterek, "Kaliteli ve çağdaş bir sağlık hizmetiyle ülkemizin dört bir yanına ulaşan hükümetimiz, uzun yıllar göz ardı edilen pek çok sağlık sorununun üzerine gitmiş, vatandaşlarımızın hak ettiği gibi sağlık hizmetinden yararlanabilmesi için her türlü altyapı, personel, teknik donanım ve teçhizat sağlanmıştır.

Ülkemizin her karışında hiçbir zaman yılmadan ve usanmadan hizmet veren, gece gündüz demeden büyük bir özveriyle sağlıklı bir toplumun oluşması için ellerinden gelen her türlü çabayı esirgemeyen tıp camiamızı göstermiş oldukları gayretleri için bir kez daha kutluyorum ve şükranlarımı sunuyorum.

Değerli hekimlerimizin ve toplum sağlığının korunması için emek veren tüm sağlık görevlilerimizin, 14 Mart Tıp Bayramlarını kutluyor meslek hayatlarında başarılarının devamını diliyorum" dedi.

Haber KaynağıHaber Kaynağı

HABERE YORUM KAT