1. HABERLER

  2. KARTAL

  3. TEMURHAN YILDIZ ADAY ADAYI OLDU

TEMURHAN YILDIZ ADAY ADAYI OLDU

TEMURHAN YILDIZ ADAY ADAYI OLDU

AK Parti Kartal İlçe Başkanlığı'na müracaatını yapan Av.Temurhan Yıldız, resmen belediye başkan aday adayı oldu. Temurhan Yıldız ile birlikte AK Parti'den belediye başkan aday adaylığına müracaat edenlerin sayısı 13'e yükseldi.

Geçen 5 yılda Kartal'ın çok şey kaybettiğini, belediyenin iyi yönetilmediğini ve kaynakların doğru kullanılmadığına dikkat çeken Yıldız, "CHP'li Kartal Belediyesi Kartal'ı 10 yıl geriye götürmüştür. Kartal, CHP döneminde çok şey kaybetmiştir. İlçeye doğru düzgün bir hizmet getirilemezken, belediye 200 milyon lira borca sokulmuştur. Önümüzde seçim var, inşaallah bayrağı tekrar AK Kadrolar devralacak."dedi.

Seçimi kazanmak için öncelikli şartın birlik ve beraberlik olduğunun altını çizen Av.Yıldız, "Geçen seçimi bu yüzden kaybettik. Ellerimizle CHP'ye teslim ettik. Sen-ben yerine biz olmanın mücadelesini verelim. Elbirliğiyle emaneti geri alalım. Bu noktada tüm parti yöneticilerimize ve teşkilat mensuplarına önemli görevler düşüyor. Küskünlükler kırgınlıklar olmasın istiyoruz. Elbirliğiyle AK kadrolar yeniden işbaşına gelsin istiyoruz. Allah, hakkımızda hayırlısını nasip etsin." şeklinde sözlerini tamamladı.

HABERE YORUM KAT