1. HABERLER

  2. KARTAL

  3. Temurhan Yıldız Gittiği Heryerde Coşkuyla Karşılandı

Temurhan Yıldız Gittiği Heryerde Coşkuyla Karşılandı

Temurhan Yıldız Gittiği Heryerde Coşkuyla Karşılandı

Seçim çalışmalarını yoğun bir şekilde sürdüren AK Parti Kartal Belediye Başkan Adayı Av.Temurhan Yıldız, Kartallılardan büyük yakınlık görüyor. Gittiği her yerde coşkuyla karşılanan Yıldız, bilgisi ve tecrübesiyle farkını hissettiriyor. Kısa zamanda halkın beğenisini ve güvenini kazanan Av. Yıldız, mütevazi kimliğiyle de takdir toplamayı başarıyor.

Kartal'ın kaybedecek zamanın olmadığına dikkat çeken belediye başkan adayı, " İlçe beş yılda çok şey kaybetti. CHP'li belediye iyi bir yönetim sergileyemedi. Çevremizdeki ilçeler yatırım yapıp ilçeye değer katarken, maalesef Kartal geriye gitti. Belediye hizmet üretemediği gibi, ciddi orandada borçlandı. Kaynaklar israf edildi."şeklinde konuştu.

AK Partili belediyelerin hizmetlerine de dikkat çeken Temurhan Yıldız, " Hemşehrilerimden partimizin yönetiminde olan komşu ilçelerimizi incelemesini rica ediyorum. Pendik ve Tuzla'da yapılan belediye yatırımlarını görmesini istirham ediyorum. Her iki belediyemizde büyükşehir belediyeleri gibi yatırım yaptı. İlçelerine değer kattı. Belediyeciliğin tüm kurallarını eksiksiz uyguladılar. Kartal'a baktığımızda hiç bir şey göremiyoruz. Soruyorum; Allah aşkına koca 5 yılda ne yaptınız diye. Cevabı kocaman bir hiçtir. İnşaallah bu günler 30 marttan sonra geride kalacak. AK Partili belediyeciliğin ne olduğunu  vatandaşımıza kısa sürede hissettireceğiz."dedi.

 

HABERE YORUM KAT