1. HABERLER
  2. ÇALIŞMA HAYATI
  3. Termik Santral Kazan Bakımcısı Maaşı Ne Kadar? 2022 İş İlanları ve Maaşları

Termik Santral Kazan Bakımcısı Maaşı Ne Kadar? 2022 İş İlanları ve Maaşları

Termik Santral Kazan Bakımcısı maaşı ne kadar diye merak ediyorsanız doğru yerdesiniz. Bu içerikte Termik Santral Kazan Bakımcısı iş tanımı, aylık ortalama maaşları, Termik Santral Kazan Bakımcısı iş ilanlarına kolayca ulaşabilirsiniz.

Termik Santral Kazan Bakımcısı Maaşı Ne Kadar? 2022 İş İlanları ve Maaşları

Termik Santral Kazan Bakımcısı görev tanımı nedir, Termik Santral Kazan Bakımcısı ne iş yapar, Termik Santral Kazan Bakımcısı olmak için hangi bölümü okumak gerekir? Termik Santral Kazan Bakımcısı mesleğine sahip olabilmek için hangi belgeler gerekmektedir. Tüm bu bilgileri makalemizde sizler için bir araya topladık.

Termik Santral Kazan Bakımcısı Tanımı;

Buhar kazanı ve yardımcılarının arızasız ve düzenli çalışması için kazanın su buhar sistemi, hava gaz sistemi ve elektro filtre sisteminin kontrol ve bakımlarını, üniteler için gerekli mekanik bakım ve onarımlarım işlerini, ilgili iş tanımları ve teknik gerekliliklere, iş sağlığı ve güvenliği kurallarına uygun şekilde yapma bilgi ve becerisine sahip nitelikli kişidir.

Termik Santral Kazan Bakımcısı Maaşı Ne Kadar? 2022 Termik Santral Kazan Bakımcısı Maaşları

Termik Santral Kazan Bakımcısı maaşı ortalama aylık 4626,5 _TL’dir. En düşük Termik Santral Kazan Bakımcısı maaşı 4253 _TL, En yüksek ise 5000 _TL’dir. Eğer sizde yukarıdaki maaşlar gibi bir maaş almak istiyorsanız. İŞKUR Termik Santral Kazan Bakımcısı iş ilanlarına bakabilir, buradan kariyer planlamanızı yapabilirsiniz.

İşkur Termik Santral Kazan Bakımcısı İş İlanları İçin Tıklayın

kac-para.jpg

Meslek Bilgileri

Meslek Kodu :

3131.24

Meslek Adı :

Termik Santral Kazan Bakımcısı

Grup Bilgileri Meslek Ana Grubu :

Teknisyenler, Teknikerler Ve Yardımcı Profesyonel Meslek Mensupları

Meslek Alt Ana Grubu :

Bilim Ve Mühendislik İle İlgili Yardımcı Profesyonel Meslek Mensupları

Meslek Grubu :

Fizik Ve Mühendislik Bilimleri Teknisyenleri

Meslek Birim Grubu :

Enerji Üretim Tesisi Operatörleri

Gereken Minimum Eğitim Düzeyi :

İlköğretim

Görev ve İşlem Basamakları :

Termik Santral Kazan Bakımcısı; işletmenin genel çalışma prensipleri doğrultusunda, araç, gereç ve ekipmanları etkin bir şekilde kullanarak, işçi sağlığı, iş güvenliği ve çevre koruma düzenlemelerine ve mesleğin verimlilik ve kalite gereklerine uygun olarak:

a) İşçi sağlığı mevzuatına uymak ve iş güvenliği önlemlerini almak, b) Termik Santral elektrik bakım işleri yapmak, vb. görev ve işlemleri yerine getirir

Güncel Meslek : EVET

YORUM KAT: Yukarıdaki Termik Santral Kazan Bakımcısı maaşlarına ek olarak sizlerde Termik Santral Kazan Bakımcısı mesleğinde aldığınız maaşları yorum bölümünde bizlere  iletebilirsiniz. Sizlerin iletmiş olduğu bilgilerle haberimiz yeniden düzenlenebilecektir. Ayrıca yaptığınız yorumlar diğer okuyucularımızda bu bilgiden istifade edeceklerdir. Yorum bölümümüzden yorum yapmayı unutmayın.

 

BU İÇERİĞE EMOJİYLE TEPKİ VER!
0
0
0
0
0
0
0
👍
👎
😍
😥
😱
😂
😡
HABERE YORUM KAT