1. HABERLER
  2. ÇALIŞMA HAYATI
  3. Termik Santral Türbin Bakımcısı Maaşı Ne Kadar? 2022 İş İlanları ve Maaşları

Termik Santral Türbin Bakımcısı Maaşı Ne Kadar? 2022 İş İlanları ve Maaşları

Termik Santral Türbin Bakımcısı maaşı ne kadar diye merak ediyorsanız doğru yerdesiniz. Bu içerikte Termik Santral Türbin Bakımcısı iş tanımı, aylık ortalama maaşları, Termik Santral Türbin Bakımcısı iş ilanlarına kolayca ulaşabilirsiniz.

Termik Santral Türbin Bakımcısı Maaşı Ne Kadar? 2022 İş İlanları ve Maaşları

Termik Santral Türbin Bakımcısı görev tanımı nedir, Termik Santral Türbin Bakımcısı ne iş yapar, Termik Santral Türbin Bakımcısı olmak için hangi bölümü okumak gerekir? Termik Santral Türbin Bakımcısı mesleğine sahip olabilmek için hangi belgeler gerekmektedir. Tüm bu bilgileri makalemizde sizler için bir araya topladık.

Termik Santral Türbin Bakımcısı Tanımı;

Üretim ünitelerinin arızasız ve düzenli çalışması için türbin ve ekipmanlarının kontrol ve bakımlarını, üniteler için gerekli hidrojen üretim işlerini, su ve buhar tesisatı bakım onarımlarını, ilgili iş tanımları ve teknik gerekliliklere, iş sağlığı ve güvenliği kurallarına uygun şekilde yapma bilgi ve becerisine sahip nitelikli kişidir.

Termik Santral Türbin Bakımcısı Maaşı Ne Kadar? 2022 Termik Santral Türbin Bakımcısı Maaşları

Termik Santral Türbin Bakımcısı maaşı ortalama aylık 4626,5 _TL’dir. En düşük Termik Santral Türbin Bakımcısı maaşı 4253 _TL, En yüksek ise 5000 _TL’dir. Eğer sizde yukarıdaki maaşlar gibi bir maaş almak istiyorsanız. İŞKUR Termik Santral Türbin Bakımcısı iş ilanlarına bakabilir, buradan kariyer planlamanızı yapabilirsiniz.

İşkur Termik Santral Türbin Bakımcısı İş İlanları İçin Tıklayın

kac-para.jpg

Meslek Bilgileri

Meslek Kodu :

3131.29

Meslek Adı :

Termik Santral Türbin Bakımcısı

Grup Bilgileri Meslek Ana Grubu :

Teknisyenler, Teknikerler Ve Yardımcı Profesyonel Meslek Mensupları

Meslek Alt Ana Grubu :

Bilim Ve Mühendislik İle İlgili Yardımcı Profesyonel Meslek Mensupları

Meslek Grubu :

Fizik Ve Mühendislik Bilimleri Teknisyenleri

Meslek Birim Grubu :

Enerji Üretim Tesisi Operatörleri

Gereken Minimum Eğitim Düzeyi :

İlköğretim

Görev ve İşlem Basamakları :

Termik Santral Türbin Bakımcısı; işletmenin genel çalışma prensipleri doğrultusunda, araç, gereç ve ekipmanları etkin bir şekilde kullanarak, işçi sağlığı, iş güvenliği ve çevre koruma düzenlemelerine ve mesleğin verimlilik ve kalite gereklerine uygun olarak:

a) İşçi sağlığı mevzuatına uymak ve iş güvenliği önlemlerini almak,

b) Termik Santral türbin bakım işlerini yapmak, vb. görev ve işlemleri yerine getirir

Güncel Meslek : EVET

YORUM KAT: Yukarıdaki Termik Santral Türbin Bakımcısı maaşlarına ek olarak sizlerde Termik Santral Türbin Bakımcısı mesleğinde aldığınız maaşları yorum bölümünde bizlere  iletebilirsiniz. Sizlerin iletmiş olduğu bilgilerle haberimiz yeniden düzenlenebilecektir. Ayrıca yaptığınız yorumlar diğer okuyucularımızda bu bilgiden istifade edeceklerdir. Yorum bölümümüzden yorum yapmayı unutmayın.

 

BU İÇERİĞE EMOJİYLE TEPKİ VER!
0
0
0
0
0
0
0
👍
👎
😍
😥
😱
😂
😡
HABERE YORUM KAT