1. HABERLER

  2. İÇ HABERLER

  3. TESKİ’den “Süleymanpaşa’nın Filizleri Yetişiyor” projesine destek

TESKİ’den “Süleymanpaşa’nın Filizleri Yetişiyor” projesine destek

Tekirdağ Su ve Kanalizasyon İdaresi (TESKİ) Genel Müdürlüğü, yaptığı büyük altyapı yatırımlarının yanı sıra sosyal sorumluluk projelerine katılıyor.

TESKİ’den “Süleymanpaşa’nın Filizleri Yetişiyor” projesine destek

Tekirdağ Su ve Kanalizasyon İdaresi (TESKİ) Genel Müdürlüğü, yaptığı büyük altyapı yatırımlarının yanı sıra sosyal sorumluluk projelerine katılıyor. Süleymanpaşa Belediyesinin yürüttüğü "Süleymanpaşa'nın Filizleri Yetişiyor" projesine TESKİ de katkı verdi.

Proje kapsamında maddi olanakları kısıtlı ve ailesinin gelir düzeyi düşük, ekonomik olarak bursa ihtiyacı olan öğrencilerin, ülkeye yararlı kişiler olarak yetiştirilmelerine katkı sağlamak amacıyla burs yardımında bulunuluyor.

TESKİ personeli tamamen gönüllülük esasına dayalı olarak kendi aralarında topladığı paralarla ihtiyaç sahibi 3 öğrenciye burs veriyor.

Bu projeye katılım için gerekli işlemlerin yapılması amacıyla, projeden sorumlu Süleymanpaşa Belediye Başkan Yardımcısı Sayın Gülferah Güral, TESKİ Genel Müdürü Sayın Dr. Şafak Başa'yı makamında ziyaret etti. Ziyaret sırasında TESKİ ve Süleymanpaşa Belediyesinin faaliyetleri hakkında görüş alışverişinde bulunuldu. Başkan Yardımcısı Güral, "Süleymanpaşa'nın Filizleri Yetişiyor" projesine katılımlarından dolayı TESKİ Genel Müdürü Dr.Şafak Başa'ya teşekkür etti.

Genel Müdür Başa da, "Bu katkı ve duyarlılığı tüm TESKİ personeli olarak gösteriyoruz. Çalışma arkadaşlarımız gönüllerinden koptuğu kadar kendi aralarında bir para toplamaktadır. İhtiyaç sahibi öğrencilerimize faydamız olabiliyorsa ne mutlu bize. Biz her zaman elimizden geleni yapmaya hazırız" dedi.

Ziyaret sonrasında Genel Müdür Başa ve Başkan Yardımcısı Güral projeye katılım sağlanmasının bir nişanesi olan plaketi TESKİ Genel Müdürlüğünün giriş kapısına yapıştırdılar.

TESKİ’den “Süleymanpaşa’nın Filizleri Yetişiyor” projesine destek

TESKİ’den “Süleymanpaşa’nın Filizleri Yetişiyor” projesine destek

Haber KaynağıHaber Kaynağı

HABERE YORUM KAT