TürkiyeFutbol Federasyonu (TFF) milli maç arasının sona ermesinin ardından Misli.com 3. Lig'de oynanacak olan maçların programını açıkladı. Buna göre Misli.com 3. Lig 1. Grup'ta 25. hafta ile 2 ve 3. gruplarda 29. hafta müsabakaları yarın, 4. Grup'ta 29. hafta maçları ise 1 Nisan Perşembe günü yapılacak.
TürkiyeFutbol Federasyonun internet sitesinden duyurulan programa göre oynanacak maçlar şu şekilde:
1.GRUP
Yarın:
13.00 Malatya Yeşilyurt Belediyespor-Manisaspor(Yeşiltepe)
14.00 KızılcabölüksporBucaspor 1928 (Kızılcabölük Semt)
14.00 Nevşehir Belediyespor-1877 Alemdağspor (Nevşehir Gazi)
14.00 Antalya Kemerspor-Ofspor(Kemer İlçe)
14.00 Edirne Belediyesi Paş Edirnespor-Diyarbekirspor(Edirne 25 Kasım)
14.00 Artvin Hopaspor-Payasspor(Hopa İlçe)
14.00 Fatsa Belediyespor-Belediye Derincespor (Fatsa İlçe)
14.00 Çankaya-Arnavutköy Belediyespor (Etimesgut Belediyesi Atatürk)
2.GRUP
Yarın:
14.00 Ağrı 1970-Tekirdağspor(Vali Lütfü Yiğenoğlu)
14.00 TokatsporKaraman Belediyespor (Gaziosmanpaşa)
14.00 Halide Edip Adıvarspor-BüyükçekmeceTepecikspor (MaltepeHasan Polat)
14.00 Belediye Kütahyaspor-Yomraspor(Dumlupınar)
14.00 İskenderun-Fethiyespor(İskenderun 5 Temmuz)
14.00 Mardin Fosfatspor-Ceyhanspor (Mardin 21 Kasım)
14.00 Nazilli BelediyesporDarıca Gençlerbirliği(Nazilli İlçe)
14.00 Atlas Maden Çengelköyspor-Yozgatspor 1959 (Beylerbeyi 75. Yıl)
3.GRUP
Yarın:
14.00 Çarşambaspor-Şile Yıldızspor (Çarşamba İlçe)
14.00 Arhavispor-Altındağspor (Arhavi İlçe)
14.00 ÇatalcasporOsmaniyespor (Tepecik Şenol Güneş
14.00 CizresporErbaaspor (Siirt Atatürk)
14.00 Yalovaspor-Isparta 32 (Yalova Atatürk)
14.00 Elazığ Karakoçan-Esenler Erokspor(Elazığ Doğukent)
14.00 KarşıyakaBatman Petrolspor (İzmir Atatürk)
14.00 Somaspor-İçel İdmanyurdu (Soma Atatürk)
4.GRUP
1 Nisan Perşembe:
13.00 Kırıkkale Büyük Anadoluspor-Siirt İl Özel İdare (Başpınar)
14.00 Bergama BelediyesporKarbel Karaköprü Belediyespor(Bergama 14 Eylül)
15.00 68 Aksaray Belediyespor-Bursa Yıldırımspor (Dağılgan)
15.00 1954 Kelkit Belediyespor-Alanya Kestelspor (Kelkit İlçe)
15.00 SultanbeyliBelediyespor-Düzcespor(SultanbeyliGölet Futbol)
15.00 Kozanspor-Adıyaman 1954 (İsmet Atlı)
15.00 MuğlasporSilivrispor (Muğla Atatürk)
15.00 Modafen-Bayrampaşa(Alemdağ)