1. HABERLER
  2. GÜNDEM
  3. The Witcher 2. sezon ne zaman | The Witcher 2. sezon fragman

The Witcher 2. sezon ne zaman | The Witcher 2. sezon fragman

20 Aralık itibariyle büyük bir heyecanla beklenen The Witcher dizisi başladı! 8 bölüm Netflix'e düştüğü anda, kullanıcıların da anında düştüğü yapıt için şimdiden 2. sezon merak ediliyor. Harika bir öykü ortaya koyan dizi için The Witcher 2. sezon fragman aratılmaya başlandı bile. Peki The Witcher 2. sezon ne zaman?

En sevilen oyunlardan biri olan The Witcher'ın dizisi büyük rağbet gördü. Özellikle Superman'dan tanıdığımız başrol Henry Cavill, karakteriyle o kadar uyumlu bir seçim oldu ki herkesi kendine hayran bıraktı. Peki The Witcher 2. sezon ne zaman? İşte The Witcher 2. sezon fragman...

Merakla beklenen The Witcher dünden itibaren tüm bölümleri ile Netflix’te yayında. Ama The Witcher ilk sezonunu bitiren izleyiciler 2. sezon hakkında planları merak ediyor. İşte The Witcher 2. sezon hakkında bildiklerimiz.

Andrzej Sapkowski’nin aynı adlı kitap serisinden uyarlanan ‘The Witcher’ daha önce de yapılan video oyunlarıyla adından söz ettirmiş ve geniş hayran kitlesi elde etmişti. ‘Game of Thrones’un geçen yıl bitmesi ile dizi izleyicilerinin en çok beklediği dizi haline gelen ‘The Witcher’, izleyicilerini yayınlanan ilk sezonu ile kesinlikle hayal kırıklığına uğratmadı.

THE WITCHER 2. SEZON HAKKINDA

The Witcher 2. sezon ne zaman | The Witcher 2. sezon fragman

Sezonun 8 bölümünün toplu olarak yayınlanması ile çoğu kişi hafta sonu maratonu yaparak ilk sezon bölümlerini bitirdi ve 2. sezonu merakla bekliyor. "The Witcher 2. sezon olacak mı" sorusunun cevabı dizi henüz başlamadan 13 Kasım 2019'da cevap bulmuş ve Netflix, diziye resmi 2. sezon onayını çok önceden vermişti.

Yapımın ikinci sezonu da 8 bölümden oluşacak.

The Witcher 2. sezon ne zaman

The Witcher 2. sezon ne zaman | The Witcher 2. sezon fragman

Polonyalı yazar Andrzej Sapkowski'nin aynı isimdeki video oyunu serisine de ilham veren popüler roman serisinden uyarlanan dizinin yeni sezon bölümlerinin 2021 senesi içinde Netflix arşivindeki yerini alması bekleniyor. Ancak konuyla ilgili şimdilik resmi bir tarih açıklaması yok.

Yeni sezon çekimlerinin 2020'nin ilk aylarında İngiltere, Londra'da başlayacağı, çeşitli bölgelerdeki çekimler ve karmaşık özel efektlerle uğraşılacağı düşünüldüğünde yeni bölümlerin muhtemelen en erken 2021'in son aylarında izleyiciyle buluşması beklenebilir.

Sekiz bölümden oluşan The Witcher 1. sezonu 20 Aralık 2019’da yayınlanmış ve daha ilk sezon yayınlanmadan Netflix dizi için ikinci sezon onayını vermişti.

The Witcher 2. sezon ne zaman | The Witcher 2. sezon fragman

Yapılan açıklamalara göre 2. sezonda önceki sezon gibi sekiz bölümden oluşacak. Dizinin yeni sezon çekimleri 2020 başlarında başlayacak ve Netflix yeni sezonu 2021 ilk aylarında yayınlamayı planlıyor.

The Witcher 2. Sezonunun bir plan değişikliği olmadığı sürece Ocak 2021‘de yayınlanacağını tahmin ediyoruz.

Resmi tarih açıklandığında sayfamızda bu gelişmelere yer vereceğiz.

Çok satan fantastik seriden uyarlanan The Witcher’ın 2. Sezonunu beklerken eğer izlemediyseniz veya tekrar izlemek isterseniz dizinin önceki bölümlerini Netflix‘ten izleyebilirsiniz.

Peki The Witcher 2. sezon ne zaman? İşte The Witcher 2. sezon fragman...

 

 

THE WITCHER YENİ SEZON İÇİN GERİ DÖNEN İSİMLER

Henry Cavill (Geralt of Rivia), Anya Chalotra (Yennefer) ve Freya Allan'ın (Ciri) ikinci sezon için anlaşmaları devam ederken; Joey Batey (Jaskier), Eamon Farren (Cahir), Mimi Ndiweni (Fringilla), Anna Shaffer (Triss) gibi isimlerin de yeni sezonda devam etmeleri bekleniyor.

Dizi sorumlusu Schmidt Hissrich ile birlikte Tomek Baginski, Jason F. Brown, Sean Daniel, Mike Ostrowski, Steve Gaub ve Jarosław Sawko ikinci sezon yürütücü yapımcı kadrosunu oluşturan isimler.

The Witcher 2. sezon fragman

 

The Witcher 2. Sezon Oyuncu Kadrosu: Kimler Oynuyor?

‘The Witcher’ ünlü ve kaliteli oyuncu kadrosu ile dikkat çekiyor. Dizinin başrolünde daha önce DC evreni sinema filmlerinde Superman karakteri ile büyük beğeni toplayan Henry Cavill dizide Rivialı Geralt rolünde yer alıyor. Dizinin ilk sezonunda Cavill ile beraber dizinin oyuncu kadrosunda Prenses Ciri rolünde Freya Allen, Geralt’ın sevgilisi büyücü Yennefer rolü ile Anya Chalotra dizinin önemli karakterleri olarak yer alıyor.

The Witcher 2. sezon ne zaman | The Witcher 2. sezon fragman

Dizinin ilk sezonunda ayrıca Queen Calanthe karakteri ile Jodhi May, King Eist Tuirseach rolü ile Björn Hlynur Haraldsson, Mousesack rolü ile Adam Levyve, Prenses Renfri rolünde Emma Appleton yer almıştı.

Dizinin ana oyuncularının çoğunun 2. sezon için geri dönmesi bekleniyor. Şimdilik Cavill, Allan ve Chalotra yeni sezon için geri dönmesi kesinleşenler oyuncular olarak gözüküyor.

Peki The Witcher 2. sezon ne zaman? İşte The Witcher 2. sezon fragman...

The Witcher Konusu: Neler Olacak?

The Witcher önceki sezonunda yalnız bir canavar avcısı olan Rivialı Geralt, insanların yaratıklardan daha kötü olabildiği bir dünyada kendine yer edinmeye çalışmış ancak kader onu, güçlü bir büyücüye ve tehlikeli bir sır saklayan genç bir prensese doğru savurmuştu ve sezon boyunca üçü birlikte, gitgide daha dengesiz bir yer hâline gelen Kıta’da yollarını bulmayı öğrenmek zorunda kalmışlardı.

The Witcher 2. sezon ne zaman | The Witcher 2. sezon fragman

BU İÇERİĞE EMOJİYLE TEPKİ VER!
0
0
0
0
0
0
0
👍
👎
😍
😥
😱
😂
😡