1. WEB TV
  2. GÜNDEM
  3. The Witcher ilk fragmanı yayınlandı

The Witcher ilk fragmanı yayınlandı

Herkes tarafından merakla beklenen bir Netflix dizisi olan The Witcher dizisinin ilk fragmanı yayınlandı. İlk sezonu 1 saatlik 8 bölümden oluşan dizide mutasyona uğramış bir canavar avcısı olan Rivyalı Geralt, başından geçen maceralar anlatılıyor.

Senaryosu Lauren Schmidt Hissrich tarafından yazılan ve Netflix'te yayımlanan fantezi drama türündeki Amerikan yapımı internet dizisi olarak Andrzej Sapkowski'nin aynı adlı kitap serisine dayanan The Witcher, dizisinin ilk fragmanı yayınlandı.

The Witcher'ın hikayesi; mutasyona uğramış canavarları avlama yeteneğine sahip meşhur yaratık avcısı Rivialı Geralt karakterine odaklanarak kader ve aile hakkında efsanevi bir öyküyü izleyicilere sunuyor. Witcher Geralt; insanların, cadıların, elflerin, cücelerin ve canavarların hayatta kalmak ve ileriye gitmek için mücadele ettiği, iyiliğin ve kötülüğün kolayca tanımlanamadığı, insanların yaratıklardan daha kötü olabildiği bir dünyada kendine yer edinmeye çalışmaktadır.

THE WİTCHER NE ZAMAN, SAAT KAÇTA?

Noel tatilien denk gelen ve merakla beklenen dizi, 20 Aralık'ta Netflix üzerinden seyircilerle buluşacak. Polonyalı yazar Andrzej Sapkowski'nin yarattığı 8 kitaplık fantastik hikayeden meydana gelen The Witcher,Türkiye saatiyle 11.00'da resmen Netflix'te olacak.

"THE WITCHER" OYUNCU KADROSU

Henry Cavill (Geralt of Rivia), Freya Allan (Prenses Ciri) ve Anya Chalotra (Yennefer) dışında yapımın oyuncu kadrosunda Jodhi May (Kraliçe Calanthe), Björn Hlynur Haraldsson (Eist), Adam Levy (Mousesack), MyAnna Buring (Tissaia de Vries), Mimi Ndiweni (Fringilla Vigo), Therica Wilson-Read (Sabrina Glevissig), Emma Appleton (Prenses Renfri), Eamon Farren (Cahir), Joey Batey (Jaskier), Lars Mikkelsen (Stregobor), Royce Pierreson (Istredd), Maciej Musiał (Lazlo), Wilson Radjou-Pujalte (Dara) ve Anna Shaffer (Triss Merigold) gibi isimler rol alıyor.

 

20 Aralık 2019 Cuma 13:09
VİDEOYA YORUM KAT
Benzer Videolar