1. HABERLER

  2. İÇ HABERLER

  3. Trabzon İŞKUR’dan TYP’ler için kura duyurusu

Trabzon İŞKUR’dan TYP’ler için kura duyurusu

2017 yılı için Kamu kurumlarına Trabzon'da alımı gerçekleştirilecek olan fakat kısa bir süre önce ileri bir tarihe ertelendiği duyurulan Toplum Yararına...

Trabzon İŞKUR’dan TYP’ler için kura duyurusu

2017 yılı için Kamu kurumlarına Trabzon'da alımı gerçekleştirilecek olan fakat kısa bir süre önce ileri bir tarihe ertelendiği duyurulan Toplum Yararına Projeler (TYP) için "Noter Kurası" işlemlerinin başlatılacağı belirtildi.

Buna göre, Trabzon Büyükşehir Belediyesi TYP noter kurası yarın saat 09.00'da 19 Mayıs Spor Salonu'nda; Ortahisar Belediyesi TYP noter kurası 16 Mart günü Ortahisar Belediyesi nikah salonunda; Doğu Karadeniz Ormancılık Araştırma Müdürlüğü TYP Kurası 16 Mart günü saat 10.00'da Doğu Karadeniz Ormancılık Araştırma Müdürlüğü toplantı salonunda; Orman ve Su İşleri Bakanlığı 12. Bölge Müdürlüğü Trabzon Şube Müdürlüğü (Milli Parklar) TYP Noter kurası 17 Mart Cuma günü saat 10.00'da 12. Bölge Müdürlüğü Trabzon Şube Müdürlüğü Toplantı Salonu'nda; KTÜ Rektörlüğü TYP Noter Kurası 16 Mart günü KTÜ Rektörlüğü Kültür ve Spor Dairesi Başkanlığı Toplantı Salonu saat 11.00'da; Trabzon İl Müftülüğü TYP Noter Kurası 16 Mart günü saat 13.30'da İl Müftülüğü toplantı salonunda; Trabzon Valiliği TYP noter kurası 17 Mart günü saat 09.00'da; Maçka Orman İşletme Müdürlüğü TYP Noter Kurası ise 16 Mart günü saat 10.00'da Maçka orman İşletme Müdürlüğü toplantı salonunda yapılacak.


Haber KaynağıHaber Kaynağı

HABERE YORUM KAT