1. HABERLER
  2. SPOR
  3. Trabzonspor'dan harcama limitleri için flaş açıklama!

Trabzonspor'dan harcama limitleri için flaş açıklama!

Trabzonspor, web sitesinden harcama limitleri konusunda açıklama yayınladı. Açıklamada "Nasıl ki limitlerin %30’dan 40’a çıkartılmasına prensip gereği itiraz ettiysek yine son günlerde konuşulan harcama limitlerinin esnetilmesine yönelik girişim ve söylemlere de aynı sebepten dolayı şiddetle karşı çıkıyoruz" denildi.

Trabzonspor'dan harcama limitleri için flaş açıklama!

Trabzonspor'un web sitesinden harcama limitleri konusunda açıklama yaptı.

İşte Trabzonspor'un açıklaması;

Kulübümüz, kuruluşundan bugüne kadar her zaman hukukun, adaletin ve kuralların tarafında olmuş ve herkes için bu değerleri savunmuştur. Trabzonspor Kulübü olarak hiçbir zaman kendimiz için istemediğimizi bir başkası için de istemedik.

Bu doğrultuda; kamuoyunda “harcama limitleri” olarak bilinen uygulama ile ilgili görüşümüzün de duruşumuzun da aynı değerlerin çerçevesinde olduğunu bir kez daha hatırlatmak isteriz.

Nasıl ki limitlerin %30’dan 40’a çıkartılmasına prensip gereği itiraz ettiysek yine son günlerde konuşulan “harcama limitlerinin esnetilmesi”ne yönelik girişim ve söylemlere de aynı sebepten dolayı şiddetle karşı çıkıyoruz!

Türkiye Futbol Federasyonu ve kurullarının kendi koydukları ve tüm futbol ailesinin sezon başında kabul ettiği kurallardan ve bu kuralların edimlerinden asla taviz vermeyeceğine olan inancımız tamdır. Bu vesile ile “harcama limitlerinin esnetilmesi” konusunda yaşanan süreci yakinen takip ettiğimizi ve herhangi bir kuraldışılığa kesinlikle izin vermeyeceğimizi kamuoyuyla paylaşırız.

Saygılarımızla

BU İÇERİĞE EMOJİYLE TEPKİ VER!
0
0
0
0
0
0
0
👍
👎
😍
😥
😱
😂
😡
HABERE YORUM KAT