1. HABERLER

  2. İÇ HABERLER

  3. TREDAŞ, huzurevi sakinlerini misafir etti

TREDAŞ, huzurevi sakinlerini misafir etti

Trakya Elektrik Dağıtım A.Ş. (TREDAŞ) ve Aile ve Sosyal Politikalar İl Müdürlüğü ortak çalışması neticesinde, Tekirdağ Huzurevi'nde kalan 20 kişi...

TREDAŞ, huzurevi sakinlerini misafir etti

Trakya Elektrik Dağıtım A.Ş. (TREDAŞ) ve Aile ve Sosyal Politikalar İl Müdürlüğü ortak çalışması neticesinde, Tekirdağ Huzurevi'nde kalan 20 kişi TREDAŞ Genel Müdürlüğü'nde misafir edildi.

Tekirdağ Zübeyde Hanım Huzurevinde kalan yaşlılar beraberinde Aile ve Sosyal Politikalar İl Müdürü Hasan Yılmaz ile birlikte, 18-24 Mart Yaşlılara Saygı Haftası kapsamında TREDAŞ Genel Müdürlüğü'nü ziyaret etti.

Huzurevinde kalan yaşlılar, TREDAŞ çalışanları tarafından karşılanarak TREDAŞ yemekhanesinde birlikte yemek yediler. Ardından da çalışanlarla birlikte zaman geçirdiler. TREDAŞ çalışanları tarafından gösterilen yakın ilgi ve alakadan ötürü mutluluk duyan Huzurevi sakinleri, TREDAŞ çalışanlarını da Huzurevi'ni ziyaret etmeye beklediklerini kaydettiler.

Ziyarette, Aile ve Sosyal Politikalar İl Müdürü Yılmaz ile birlikte TREDAŞ Dağıtım Grup Direktörü Reşit Bilgili, Zübeyde Hanım Huzurevi Müdürü Şeref Çıtak, Müdür Yardımcısı Ayhan Şener de hazır bulundu.

TREDAŞ, huzurevi sakinlerini misafir etti

TREDAŞ, huzurevi sakinlerini misafir etti

Haber KaynağıHaber Kaynağı

HABERE YORUM KAT