1. WEB TV
  2. GÜNDEM
  3. Trendyol Kasım indirimleri başlıyor!

Trendyol Kasım indirimleri başlıyor!

Büyük bir heyecanla beklenen Kasım indirimleri başlıyor! Bu anlamda 80 milyon kadar ürünün satışa sunulacağı bu günlerde büyük indirim bekleniyor.

Trendyol, kasım ayında düzenleyeceği “Büyük İndirim Günleri” ve “Efsane Günler” kampanyalarında yüzde 80’lere varan indirimlerle milyonlarca ürünü kullanıcılarına sunacak. Trendyol Group’tan yapılan açıklamaya göre, bu yıl kasım ayında her zamankinden daha büyük kampanyalar gerçekleştirilecek. Türkiye ve MENA Bölgesi’nin en büyük ve en hızlı büyüyen e-ticaret platformu Trendyol, Anadolu’nun dört bir yanındaki binlerce iş ortağıyla 40 milyon ürün satışı hedeflediği kasım ayı kampanyalarının tarihlerini açıkladı.

Trendyol Kasım indirimleri başlıyor!

Her yıl düzenlediği kampanyalarla kasım ayında tüm Türkiye’ye alışveriş festivali yaşatan Trendyol, 9-10-11 Kasım'da Büyük İndirim Günleri, 26 Kasım-01 Aralık tarihlerinde ise Efsane Günler kampanyaları ile bu yıl bir kez daha alışveriş şöleni sunacak.

Trendyol Kasım indirimleri başlıyor!

Tekstil, ayakkabı ve aksesuar, ev tekstili ve dekorasyon, mobilya, beyaz eşya, elektronik, anne-çocuk, kozmetik gibi birçok farklı kategoride milyonlarca ürün yüzde 80’lere varan indirimlerle Trendyol kullanıcılarını bekliyor.

Trendyol Kasım indirimleri başlıyor!

 

07 Kasım 2019 Perşembe 17:42
VİDEOYA YORUM KAT
Benzer Videolar