1. HABERLER
  2. MAGAZİN
  3. Tuğba Coşkun ile Fikret Orman evleniyor

Tuğba Coşkun ile Fikret Orman evleniyor

Fikret Orman ile 1 yıl önce ilişkiye başlayan Tuğba Coşkun beraberliklerini taçlandırmak için evlilik kararı aldı. Fikret Orman'ın evlilik teklifi için Miami ve Küba'yı kapsayan 10 günlük bir organizasyon hazırladığı ortaya çıktı

Tuğba Coşkun ile Fikret Orman evleniyor

Müge Dağıstanlı'nın haberine göre Tuğba Çoşkun ve Fikret Orman evlilik yolunda ilk adımlarını attı.  Çift Yılbaşından hemen sonra da sade bir törenle nikah masasına oturacaklar.

MEKSİKA,KÜBA VE MİAMİ'DE BÜYÜK ORGANİZASYON

Fikret Orman’ın Miami, Meksika ve Küba’yı kapsayan 10 günlük tatili evlilik teklifi için organize etti. Tuğba Coşkun tatil dönüşü nikah davetini organize edecek.

Tuğba Coşkun ile Fikret Orman evleniyor

Fikret Orman 2 kızının annesi Sedef Orman ile 1992-2012 yılları arasında evli kalmıştı. Tuğba Coşkun 2005’de evlendiği Mehmet Ali Erbil’den 2010’da boşanmıştı.

Tuğba Coşkun ile Fikret Orman evleniyor

TUĞBA ÇOŞKUN KİMDİR?

Tuğba Coşkun, 1979 yılında İstanbul'da dünyaya gelmiştir. Hacettepe Üniversitesi Pro.ve Önasya Arkeolojisi bölümünden mezun olan Coşkun, yüksek lisansını ise Mimar Sinan Güzel Sanatlar Üniversitesi Sanat Tarihi alanında gerçekleştirmiştir.

Tuğba Coşkun, ünlü yaşam koçu Şeyda Coşkun'un kız kardeşi, ünlü şovmen Mehmet Ali Erbil'in eski eşidir.

Tuğba Coşkun ile Fikret Orman evleniyor

FİKRET ORMAN KİMDİR?

Fikret Orman 4 Kasım 1967 yılı İstanbul doğumlu Türk inşaat mühendisi, iş adamı, Spor yöneticisi ve Beşiktaş Jimnastik Kulübü’nün 33. başkanıdır.

1967 yılında İstanbul’da doğan Fikret Orman, orta öğrenimini Işık Lisesi’nde, yüksek öğrenimini Yıldız Teknik Üniversitesi ve Florida Üniversitesi’nde yapmıştır.

İki çocuğu olan Fikret Orman, Orsan Yedek Parça San. ve Knorr-Orsan Ticari Araç Sis. Ltd. şirketlerinde yönetim kurulu üyesidir. Orman, ayrıca İngilizce bilmektedir.

2000-2004 yılları arasında Beşiktaş’ta Serdar Bilgili başkanlığındaki yönetim kurulunda yöneticilik yaptı.

2004 yılında yapılan Beşiktaş JK başkanlık kongresinde aday olan Orman, 162 oy farkla Yıldırım Demirören’e kaybetmiştir.

Tuğba Coşkun ile Fikret Orman evleniyor

2012 yılında Yıldırım Demirören’in TFF başkanı olmasıyla birlikte boşalan Beşiktaş JK başkanlığı için aday olan Fikret Orman, seçimlerde Nazmi Koca ve Bülent Deriş ile yarışmıştır. Seçimlerde kullanılan 4545 oyun 4027’sini alan Orman, Beşiktaş Jimnastik Kulübü’nün 33. başkanı olmuştur.

Bir önceki seçimden yalnızca 1.5 yıl sonra tüzük gereği 16 Haziran 2013 tarihinde yapılan başkanlık seçimlerinde Serdal Adalı’yla yarıştı. Bu seçimde 5988 geçerli oyun 3850’sini alarak 3 yıllığına yeniden başkan seçildi.

Fikret Orman önderliğinde 2013 Haziran ayında İnönü Stadyumunun yıkımına başlanmış, aynı yerde inşa edilen Vodafone Arena 11 Nisan 2016’da Beşiktaş’ın Bursaspor’u 3-2 yendiği karşılaşma ile açılmıştır.

2016 yılının Mayıs ayında tek aday olarak girdiği genel kurulda 3.kez Beşiktaş başkanlığına seçildi.

2015-2016 yılında Beşiktaş ile Süper Lig şampiyonluğunu kazanmıştır.

2016-2017 yılında Beşiktaş ile Süper Lig şampiyonluğunu kazanmıştır.

İlk kez 3.yıldızını Beşiktaş armasına eklemiştir.

 

HABERE YORUM KAT