1. HABERLER
  2. MAGAZİN
  3. Tuğçe Kazaz, sel felaketinde Ekrem İmamoğlu'na yüklendi

Tuğçe Kazaz, sel felaketinde Ekrem İmamoğlu'na yüklendi

Tuğçe Kazaz, İstanbul'da sel felaketi yaşanırken tatilde olan İstanbul Büyükşehir Belediye Başkanı Ekrem İmamoğlu'na "Şov yapmadan o koltukta duramıyorsun" diyerek tepki gösterdi.

Tuğçe Kazaz, sel felaketinde Ekrem İmamoğlu'na yüklendi

İstanbul'da meydana gelen sel felaketinde bir çok iş yerini su basmış ve bütün vatandaşlar zor durumda kalmıştı. Yaşanan bu gelişmeler esnasında Bodrum'da tatilde olan İBB Başkanı Ekrem İmamoğlu, vatandaşın tepkisini çekmişti. Felaket sonrası apar topar İstanbul'a gelen İmamoğlu, zarar gören bölgelerdeki esnaflarla görüştü.

İş yerleri zarar gören esnaf başta olmak üzere vatandaşlarla görüşen İmamoğlu'nun aynı gün yeniden Bodrum'a dönmesine eski manken Tuğçe Kazaz'dan tepki geldi.

Tuğçe Kazaz, sel felaketinde Ekrem İmamoğlu'na yüklendi

"ŞOVA GELİNCE BAŞKAN DÖNDÜ"

Yaptığı siyasi çıkışlarla gündeme gelen Tuğçe Kazaz, Twitter hesabından yaptığı paylaşımda, "İstanbul ne yazık ki bir sel felaketi yaşadı. Elbette önceki belediyelerin bunda payı çok büyük ama sıra şova gelince başkan göründü. Bir sen, bir Kuzey Kore lideri Kim Jong-Un, bir de Trump şov yapmadan o koltuklarda duramıyorsunuz. Neyse, içi boş işlere ve bol güneşlere devam." dedi.

TUĞÇE KAZAZ KİMDİR?

Tuğçe Kazaz (d. 26 Ağustos 1982, Balıkesir) Türk manken. Miss Turkey 2001 birincisidir.

İstanbul Yeditepe Üniversitesi Uluslararası İlişkiler Bölümü'nde öğrenim gördü. 2001 yılında Miss Turkey güzellik yarışmasında birincilik elde etti.

George Seitaridis adlı bir Yunanlı ile evlenerek Yunanistan'a gitti. Nikahtan önce Rum Ortodoks dinine geçerek Maria Seitaridis adını aldı. Üç yıl süren bu evliliğin ardından Türkiye'ye ve Müslümanlığa döndü ve "namazında orucunda olduğunu" belirtti.

 

HABERE YORUM KAT