1. HABERLER

  2. İÇ HABERLER

  3. Tüketirken programı 3’üncü kez tüketici ödülünü kazandı

Tüketirken programı 3’üncü kez tüketici ödülünü kazandı

Gümrük ve Ticaret Bakanlığı tarafından düzenlenen "Tüketici Ödülleri" kapsamında Kanal 26 televizyonda yayınlanan "Tüketirken" adlı program Radyo-Televizyon...

Tüketirken programı 3’üncü kez tüketici ödülünü kazandı

Gümrük ve Ticaret Bakanlığı tarafından düzenlenen "Tüketici Ödülleri" kapsamında Kanal 26 televizyonda yayınlanan "Tüketirken" adlı program Radyo-Televizyon dalında 20. Tüketici Ödülünü 3. kez kazandı.

Düzenlen toplantıda, programı hazırlayıp sunan TÜKODER Şube Bakanı Sülahi Özalp bir konuşma yaptı. Bakanlık tarafından "Geleneksel Tüketici Ödülleri" olarak düzenlediğini ve 6 dalda verildiğini belirten Özalp, "Kanal 26, kaliteli ve seviyeli programlarıyla sadece kentte ve bölgede değil tüm Türkiye'de ve yurt dışında izleyicilerimizin beğeni ile takip edebileceği bir kanal olmayı hedeflemektedir. TV gerçekçiliğinden, yayın ilkelerinden, genel ahlak kurallarından, vatan ve bayrak sevgisinden taviz vermeden bilinçli, çağdaş, akılcı, pozitif yayıncılığıyla Eskişehirlilerin gözü kulağı oldu" dedi.

Programı hazırlayıp sunan Sülahi Özalp, programın yayına girmesinden 6 ay sonra 17. Geleneksel Tüketici ödülünü kazandığını hatırlatarak, şunları söyledi:

"Tüketicileri bilgilendirici ve bilinçlendirici yayınlara imza atan Tüketirken Programının başarısı 2. Kez 2016 senesinde Bakanlık tarafından verilen 19. Geleneksel Tüketici ödülleri ile pekiştirilmiştir. Kaliteli yayın ve konuklarıyla tüketicilerimizin vazgeçilmez programı Tüketirken 2017'de başarısını perçinlemiştir. Aldığımız bu ödülde emeği geçen herkese teşekkür ediyoruz. Bu gurur ve mutluluğu Eskişehir'e, Eskişehirlilere, tüketicilerimize armağan ediyoruz."

Eskişehir Ticaret İl Müdürü Cemil Kürkçü de yaptığı kısa konuşmada, alınan ödülden mutluluk duyduklarını belirtip, "Bu başarılı program ile tüketicilerimiz hem bilinçlendirildi hem de tüketici hakları konusunda bilgi verilirken tüketicilerin sorunları da ele alınarak eğitici bir program oldu" diye konuşarak kanal yöneticilerine ve programı hazırlayan, sunan ve katkı bulunanlara teşekkür etti.

Toplantıya; Kanal 26 Televizyonu yönetim kurulu üyeleri Yaşar Abacı, Murat Abacı, İlhan Yalçın, Sakarya Gazetesi Yönetim Kurulu Başkanı Üstün Ünügür, Ticaret İl Müdür Vekili Cemil Kürkçü, TÜKODER Şube Başkanı Sülahi Özalp ve yönetim kurulu üyeleri katıldılar.

Tüketirken programı 3’üncü kez tüketici ödülünü kazandı

Tüketirken programı 3’üncü kez tüketici ödülünü kazandı

Haber KaynağıHaber Kaynağı

HABERE YORUM KAT