1. HABERLER

  2. GÜNCEL

  3. Tuncay Özkan´dan Mesaj Var

Tuncay Özkan´dan Mesaj Var

Tuncay Özkan´dan Mesaj Var
Sevgili Yurttaşlarım.
Atatürk’ü Anma, Gençlik ve Spor Bayramımız kutlu olsun!


ulusal kurtuluş mücadelemizin başladığı bugün, 92 yıl önceki mücadele ruhu ve devrimci sesimizle TürkiyeCumhuriyeti’ni; Atatürk aydınlığı ile donatma sözümüzü ve irademizi hiç usanmadan ve bıkmadan tekrarlıyoruz


Türkiye uygarlığın parlayan güneşi olacaktır.

12 Haziran seçimlerinde, yurtsever seçmenlerimiz cehalet ve çürümeyi durduracak ve Türkiye’nin umutlu ve mutlu geleceğini kurgulayacak; Mustafa Kemal aydınlanmasının inançlı ve bilgili siyasetçilerine yetki ve oy verecektir.

İstanbul Anadolu Yakası Milletvekili Bağımsız Adaylığım bundandır. Halkımızın oyunu istiyorum. Hazırım. Ahmet Tuncay Özkan olarak söz veriyorum. Türkiye’nin geleceğini Atatürk aydınlığıyla yeniden inşa edeceğiz. Türkiye’yi kuşatan korkaklığın, karanlığın ve cehaletin üzerine güneş gibi doğacağım. Usanmadan, bıkmadan varlığımı bugüne kadar olduğu gibi; bundan sonra da Türkiye’ye; halkımıza armağan olarak sunacağım.
Gençlerimiz emin olsunlar; YÖK mutlaka kalkacaktır. Üniversiteler öğrencileri kendileri seçerek alacaklar. Sınavlar dönemi sona erecektir. Kimse gençlerimizin üzerinden; onların aydınlık geleceğini çalarak Türkiye’yi ele geçirme planları yapamayacak.
İstanbul Anadolu Yakasında ilk kez oy kullanacak veya daha önce oy kullanan genç dostlarımıza sesleniyorum:
Mecliste sizin sesinizi eyleme dönüştüreceğim.

Devrimci bir yaklaşımla geleceğinizin karartılmasına eğitim ve iş hakkınızın gaspına canım pahasına karşı çıkacağıma; bu sorunları kökünden çözecek projelerimi yürürlüğe koymak için, sizi savunmak için yılmadan kavga

vereceğime SÖZ VERİYORUM!

12 Haziran seçimlerinde Anadolu Yakasındaki Yurttaşlarımız; genç dostlarım; yol arkadaşlarım bizim olanın; Atatürk düşüncesinin yeniden güce, onu seslendirenlerin iktidara yürüyüşünün yolunu açacaklardır. Söz veriyorum: Ahmet Tuncay Özkan’ın Bağımsız Milletvekilliği Silivri zindanında gömülü olan, geleceğin iktidar tohumudur.
12 Haziran’da İstanbul Anadolu Yakasında bana oy verecek her yurttaşım Mustafa Kemal’in gücünün ve düşüncesinin yeniden iktidarının temelini atmış olacaktır. Her oy o temele atılan harç gibidir.
Gençlerimiz Ahmet Tuncay Özkan’ın yeni anayasa tartışmalarında; YÖK’ü ve ÖSYM’yi tarihe gömeceğinden emin olarak oy kullansınlar.
Sevgilerimle
Ahmet TUNCAY ÖZKAN
İstanbul Anadolu Yakası
Bağımsız Milletvekili Adayı

HABERE YORUM KAT

UYARI: Küfür, hakaret, rencide edici cümleler veya imalar, inançlara saldırı içeren, imla kuralları ile yazılmamış,
Türkçe karakter kullanılmayan ve büyük harflerle yazılmış yorumlar onaylanmamaktadır.