1. HABERLER

  2. SPOR

  3. Turizmci işadamından öğrencilere forma desteği

Turizmci işadamından öğrencilere forma desteği

Safranbolu ilçesinde turizm işletmeciliği yapan işadamı Osman Şenol, Ahi Evran Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi futbol takımına forma hediye ederek öğrencilerin...

Turizmci işadamından öğrencilere forma desteği

Safranbolu ilçesinde turizm işletmeciliği yapan işadamı Osman Şenol, Ahi Evran Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi futbol takımına forma hediye ederek öğrencilerin yüzünü güldürdü. Okul öğrencileri tarafından kurulan futbol takımına forma hediye ederek öğrencilerin yüzünü güldürdü. için okul aile birliği başkan ve üyelerinin girişimi sonrası Safranbolulu işadamı Osman Şenol tarafından öğrencilere forma hediye etti.

Beden Eğitimi öğretmenleri Recep Efe ile birlikte Kadığlu konaklarının sahibi Osman Şenol'u ziyaret eden öğrenciler, hayırsever işadamının elini öperek, yapacakları maçlarda başarılı olacaklarının sözünü verdiler. Öğrencilerin jesti karşısında oldukça duygulanan hayırsever işadamı Osman Şenol, " Biz böyle bir taleple gelindiğinde bizde hiç düşünmeden tamam dedik. Bu öğrenciler bizim geleceğimiz. Bu çocuklara iyi bir gelecek hazırlamak elimden gelen her türlü desteği sağlarız. Yeter ki onlar derslerinde olduğu gibi bu formalarla başarılı olurlar" dedi.

Okul Aile Birliği Başkanı ve üyeleri de forma desteklerinden dolayı Şenol'a teşekkür ederek çiçek takdim etti.

Turizmci işadamından öğrencilere forma desteği

Turizmci işadamından öğrencilere forma desteği

Kaynak: İHA

HABERE YORUM KAT