1. HABERLER

  2. YEREL

  3. Türk Ocaklarından SP Ziyaret

Türk Ocaklarından SP Ziyaret

Türk Ocaklarından SP Ziyaret
Türk Ocakları Pendik şube başkanı Ahmet Kara gündemdeki konuları ve hafta sonu gerçekleştirecekleri konferans daveti için SP Pendik İlçe Başkanlığını ziyaret etti.

Ziyaret esnasından İlçe Başkanı Ahmet Türkcan, İlçe Başkan Yardımcıları Süleyman Pergel, Mahmut Kılıç, Ramazan Akıntı, Yasin Kadıoğlu ve Yusuf Güripek hazır bulundular.


Sivil Toplum Kuruluşları Faaliyetlerini yapmakta zorlanıyor

Sivil toplum kuruluşları faaliyetlerinin yaşanan ekonomik krizden sonra daha da güçleştiğini belirten Türk Ocakları Pendik Şube Başkanı Ahmet Kara, Türk Ocakları hakkında geniş bilgiler verdi. Ayrıca Kara, bu hafta sonu yapacakları konferans için başka ilçe başkanını ve yönetim kurulu üyelerini beklediklerini belirtti.


Sivil toplum kuruluşlarının faaliyetlerinin gerçekten de bu dönemde zorlaştığına katıldığını belirten İlçe Başkanı Ahmet Türkcan, "ekonomik sıkıntıların yanında toplumun değerlerine uygun faaliyetleri yaparak toplumu bilgilendirmenin de sivil toplum kuruluşlarının görevidir" dedi. Gündemdeki konulara da değinen İlçe Başkanı Ahmet Türkcan, Genel merkezimizin yapmış olduğu çalışmaları Pendik kamuoyuna paylaşmak görevi çerçevesinde bu iki dosyayı incelemeniz üzere başkanımız Ahmet Beye takdim ediyorum diyerek "Anayasa Değişiklik Paketi Görüşlerimiz" ve "Yeni Anayasa-Vesatetten Millet Egemenliğine Dönüş" konulu iki kitapçığı Türk Ocakları Pendik Şube Başkanı Sayın Ahmet Kara'ya verdi.


HABERE YORUM KAT

UYARI: Küfür, hakaret, rencide edici cümleler veya imalar, inançlara saldırı içeren, imla kuralları ile yazılmamış,
Türkçe karakter kullanılmayan ve büyük harflerle yazılmış yorumlar onaylanmamaktadır.