1. HABERLER
  2. TEKNOLOJİ
  3. Turkcell sağlık çalışanlarına bedava internet ve konuşma paketi hediye etti!

Turkcell sağlık çalışanlarına bedava internet ve konuşma paketi hediye etti!

Koronavirüsün tüm dünyayı etkisi altına almasından sonra Turkcell de harekete geçerek sağlık çalışanlarına ücretsiz internet ve dakika hediye etti.

Turkcell sağlık çalışanlarına bedava internet ve konuşma paketi hediye etti!

Sağlık çalışanlarımızın canla başla çalıştığı şu zor günlerde Turkcell desteğini esirgemedi ve çeşitli hediyelerde bulundu.

Turkcell, tüm dünyayı etkisi altına alan yeni tip koronavirüs (COVID-19) salgınıyla mücadele için durmaksızın görev başında olan sağlık çalışanlarına destek amacıyla özel bir iletişim paketi hazırladı. 

5 GB İNTERNET VE 500 DK HEDİYE

Turkcell, Türkiye’yi de tehdit eden yeni tip koronavirüs salgınıyla mücadelede fedakarca hizmet veren sağlık çalışanlarına destek olmak için harekete geçti. Turkcell hattı kullanan sağlık çalışanlarına kendi tarifelerine ek olarak ücretsiz 500 dakika konuşma ve 5 GB internet paketi tanımlayacak.

Turkcell daha önce de devletimizin aldığı önlemlere destek vermek amacıyla yurtdışında olan müşterilerimizin dünyanın her yerinden Dışişleri Bakanlığımızın 7/24 hizmet verdiği Konsolosluk Çağrı Merkezi’ne (+90 312 292 29 29) yapacakları aramaları ücretsiz hale getirmişti.

Vodafone’dan sonra Turkcell de harekete geçti

Turkcell ayrıca dijital servisleri ile hangi operatörün hattını kullanırsa kullansın evden çalışmaya devam eden tüm vatandaşlarımıza hizmet vermeye devam ediyor. Evlerinde bulunanlar Türkiye’nin iletişim ve yaşam platformu BiP üzerinden yakınlarıyla mesajlaşıp görüntülü olarak görüşürken, evden çalışmak durumunda olanlar da toplantılarını 10 kişiye kadar görüntülü konferans imkanı sunan BiP üzerinden yapabiliyor.

Turkcell sağlık çalışanlarına bedava internet ve konuşma paketi hediye etti!

TV ve film izlemek isteyenler için TV+, müzikseverler için fizy, evlerinde geçirdikleri zamanda gazete ve dergi okumak isteyenler için Dergilik uygulamasının yanı sıra Yaani arama motoru ve paraya veya kredi kartına dokunmadan tüm ödemelerin güvenli şekilde gerçekleştirilebildiği Paycell uygulamaları da tüm operatör kullanıcılarına hizmet veriyor.

BU İÇERİĞE EMOJİYLE TEPKİ VER!
0
0
0
0
0
0
0
👍
👎
😍
😥
😱
😂
😡
HABERE YORUM KAT