1. HABERLER
  2. DÜNYA
  3. Turks ve Caicos adalarında esrarengiz olay! 20 ceset bulundu

Turks ve Caicos adalarında esrarengiz olay! 20 ceset bulundu

Karayipler'de, Britanya'nın denizaşırı toprakları olan Turks ve Caicos Adaları’nın yakınlarındaki bir tekne içerisinde esrarengiz bir şekilde 20 ceset bulundu. Araştırma yapan ve olay yerini inceleyen dedektifler cinayet şüphesi görmese de teknenin nereden ne amaçla geldiği ve kurbanların kimliği gibi bilgilere henüz ulaşabilmiş değil.

Turks ve Caicos adalarında esrarengiz olay! 20 ceset bulundu

Karayiplerde bulunan Turks ve Caicos Adaları’na bağlı Grand Turk adasının yakınlarında geçen perşembe sabah balıkçılar tarafından sahibi belirsiz bir tekne tespit edildi. Tekne hakkında bilgi edinmek için yaklaşan balıkçılar içerisinde 20 cesedin bulduğu tekne ile karşı karşıya kaldı

İki takımadadan oluşan Turks ve Caicos Adalarındaki yetkililer, Grand Turk adasının yaklaşık 2.5 kilometre uzaklığında, üzerinde 2’si çocuk 20 kişinin cesedinin bulunduğu tekneyle ilgili soruşturma başlattı.

Yetkililer, dedektiflerin cinayet vakası olduğunu düşünmediklerini ancak hala teknede tam olarak ne olduğunu anlamaya çalıştıklarını dile getirirken, ölenlerin kimlik bilgilerinin henüz tespit edilemediğini ve çalışmaların devam ettiğini bildirdi.

Polis memuru Takara Bain, konuya ilişkin yaptığı açıklamada, detektiflerin cinayet ihtimalini düşünmediklerini, diğer ihtimalleri değerlendirdiklerini belirtti ama konuya ilişkin daha fazla detay vermekten kaçındı.

Turks ve Caicos adalarında esrarengiz olay! 20 ceset bulundu

BU İÇERİĞE EMOJİYLE TEPKİ VER!
0
0
0
0
0
0
0
👍
👎
😍
😥
😱
😂
😡
HABERE YORUM KAT