1. HABERLER

  2. İÇ HABERLER

  3. TÜRSAB Adana BYK’dan 60 girişimciye sertifika

TÜRSAB Adana BYK’dan 60 girişimciye sertifika

TÜRSAB Adana BYK ile Küçük Orta Ölçekli İşletmeleri Geliştirme ve Destekleme İdaresi Başkanlığı (KOSGEB) işbirliğiyle yapılan proje kapsamında...

TÜRSAB Adana BYK’dan 60 girişimciye sertifika

TÜRSAB Adana BYK ile Küçük Orta Ölçekli İşletmeleri Geliştirme ve Destekleme İdaresi Başkanlığı (KOSGEB) işbirliğiyle yapılan proje kapsamında "Girişimcilik Eğitimi'ni başarıyla tamamlayan 60 kişiye sertifikaları verildi.

Düzenlenen törende konuşan KOSGEB Adana Müdürü Şen, KOSGEB olarak girişimci adaylarının her zaman yanında olduklarını belirterek, işletmelerini kurduktan sonra da girişimcilerin yanlarında olmaya devam edeceklerini söyledi.

Girişimciliğin cesaret istediğini ve bu cesaretlerinden dolayı TÜRSAB Adana BYK'nın düzenlediği kursu başarıyla tamamlayan kursiyerleri tebrik eden Şen, KOSGEB'in işletmesini kuran girişimcilere 50 bin TL'ye kadar geri ödemesiz, 100 bin TL'ye kadar geri ödemeli destek sağlayacağını bildirdi.

TÜRSAB Adana BYK Başkanı Murat Şirin de 2 grup halinde verdikleri kursu başarıyla bitiren girişimcilere bundan sonraki iş hayatlarında başarılar diledi.

Törende daha sonra KOSGEB Müdürü Hüseyin Şen ile TÜRSAB Adana BYK Başkanı Murat Şirin, tarafından girişimci adaylarına sertifikaları verildi.

TÜRSAB Adana BYK’dan 60 girişimciye sertifika

TÜRSAB Adana BYK’dan 60 girişimciye sertifika

Haber KaynağıHaber Kaynağı

HABERE YORUM KAT