1. HABERLER
  2. GÜNDEM
  3. Tuvana Türkay aşk iddialarına yanıt verdi

Tuvana Türkay aşk iddialarına yanıt verdi

Futbolcu Alper Potuk'tan ayrıldıktan sonra oyuncu Tolga Mendi ile aşk yaşadığı iddia edilen oyuncu Tuvana Türkay, aşk haberlerine açıklama getirdi

Tuvana Türkay aşk iddialarına yanıt verdi

Yeni Gelin dizisiyle üne kavuşan Tolga Mendi ile aşk dedikodularına karışan oyuncu Tuvana Türkay aşk dedikodularını yalanladı.

"HAYATIMDA KİMSE YOK"

Hakkında bir çok aşk haberi çıkan oyuncu, sosyal medya hesabından yaptığı açıklamada Mendi ile sevgili olmadığını söyledi. Türkay, "Saygı duyuyorum" dediği açıklamasında şunları söyledi: "Sevgili magazinci arkadaşlarım, aynı kapta yoğrulduğumuz doğrudur. İşinize saygı duyuyorum. Ama biten ilişki ardından neye dayanarak böyle bir haber yapıyorsunuz? Hayatımda kimse yok, yalnızım, mutluyum ve gerçekten sadece kendimle olmanın huzurunu yaşıyorum. Bu minvalde çıkan asparagas haberler hem insani hem de mesleki olarak yıpratıcı oluyor. Sizden de bu noktada buna saygı duymanızı ve hassasiyetle yaklaşmanızı rica ediyorum."

Tuvana Türkay aşk iddialarına yanıt verdi

FOTOĞRAFI ORTAYA ÇIKTI

Tuvana Türkay ve Tolga Mendi'nin bir gece kulübünde eğlendiği hatta yakınlaştığı iddia edilmişti. Gece çekilen bir fotoğraf karesi de çiftin aşk yaşadığı yönündeki iddiaları güçlendirmişti.

Tuvana Türkay aşk iddialarına yanıt verdi

HABERE YORUM KAT