1. HABERLER

  2. TUZLA

  3. Tuzla Ak Parti Teşkilatı Gazileri Unutmadı

Tuzla Ak Parti Teşkilatı Gazileri Unutmadı

Tuzla Ak Parti Teşkilatı Gazileri Unutmadı

         19 Eylül Gaziler günü dolayısı ile Ak Parti Tuzla İlçe Başkan Yardımcısı Sırrı Kaya, Gençlik Kolları Başkanı Tarık Kuşçu, İlçe Bilgi İşlem Sorumlusu Mustafa Özen ve beraberindeki heyet Gazilerden Müslüm Kınay, Hikmet Edip, Edip Nergüz  ve Aydın  Kalkan’ın evlerinde ziyaret etti.

        Ziyaretlerle ilgili AK Parti Tuzla İlçe Başkan Yardımcısı Sırrı KAYA; Kısaca, yaptığı açıklamada şunları söyledi: “Mazisi kahramanlık destanlarıyla dolu olan, vatan toprakları uğruna kahramanca mücadele eden gazilerimizi özel bir gün olan 19 Eylül Gaziler Günü’nde ziyaret ederek onlara olan minnettarlığımızı ifade etmek istedik.

       Gazilerimiz; gelecek nesillerin bu topraklarda daha mutlu, huzurlu ve bağımsız yaşamasını sağlamak için göğüslerini siper etmiş, canlarını feda etmekten çekinmemiş onurlanmış kahramanlarımızdır. Bugün, dünyada ülkemiz bağımsız bir şekilde dik bir duruş sergiliyorsa bu, şüphesiz ki tarih sahnesinde yer alan gazilerimiz sayesindedir.

        Bu bağlamda biz de gazilerimize sahip çıkmayı milli bir vazife olarak görerek; onların toplumsal hayattaki statülerini güçlendirmeye, devletimizin tanıdığı imkânlarla onların yanında yer almaya devam edeceğiz.”

       19 Eylül Gaziler Günü’nde evlerinde ziyaret edilen gaziler ise AK Parti heyetinin ziyaretinden duydukları memnuniyeti dile getirdiler.

HABERE YORUM KAT