1. HABERLER

  2. TUZLA

  3. Tuzla Belediye Başkan Aday Adayı Köksal Ayabakan

Tuzla Belediye Başkan Aday Adayı Köksal Ayabakan

Tuzla Belediye Başkan Aday Adayı  Köksal Ayabakan

       Mart 2014 Yerel seçimleri yaklaştıkça aday adaylık başvuruları daha da arttı. AK Parti Tuzla İlçe Başkanlığına Savate Federasyonu As Başkanı olan Köksal Ayabakan Tuzla Belediye Başkan aday adaylığı için başvuruda bulundu.

     Köksal Ayabakan 1966 Erzurum İspir doğumludur. 1969 yılında ailesiyle birlikte Tuzla’ya yerleşen Ayabakan Eğitimine İçmeler 50. Yıl ilkokulunda başladı. Tuzla Ortaokulu ve Lisesini bitirdikten sonra 19 Mayıs Üniversitesi Çorum Meslek Yüksekokulu İnşaat  (ön lisans) Anadolu Üniversitesi İktisat (lisans) bölümünü tamamlamıştır.

     Belediyecilik hayatına 1989 yılında Sultanbeyli Belediyesi Fen İşleri Şefliğinde başlayan Ayabakan, 1994 yılından itibaren Pendik Belediyesinde, Teknik Başkan Danışmanı, Fen İşleri Müdür Yardımcısı, Satınalma Müdürü, Zabıta Müdürü görevlerinde bulundu. 2009 yılı itibari ile Başkan Danışmanı olarak görev yapan Ayabakan, Evli ve 4 çocuk babasıdır

    Teknik, idari, kültürel ve sosyal Belediyecilik hizmetlerinde, bilfiil 20 yıllık deneyim ve tecrübeye sahip olan Ayabakan, yenilikçi, cesur, dürüst, kararlı, aktif, sosyal ve kurumsal kimlik özelliklerine sahiptir.

HABERE YORUM KAT