1. HABERLER

  2. TUZLA

  3. Tuzla Belediye Başkanı Ve Eşinden Dernek Ziyareti

Tuzla Belediye Başkanı Ve Eşinden Dernek Ziyareti

Tuzla Belediye Başkanı Ve Eşinden Dernek Ziyareti

     Tuzla Belediye Başkanı Dr. Şadi Yazıcı ve eşi Dr. Fatma Yazıcı, Tuzla Bolulular Derneği’ni ziyaret etti. Başkan Yazıcı, “Gençlerimiz ne  kadar eğitimli olursa, yarınımız o kadar güçlü olur” mesajı verdi.

    Dernek ziyaretine Tuzla Dernekler Platformu Başkanı Recep Demir, Tuzla Bolular Derneği Başkanı Serdar Toprak da katıldı. Bolulu bayanların  yoğun ilgi gösterdiği toplantı, ailece katılımlarla nezih bir ortamda gerçekleştirildi.

    Tuzla Belediye Başkanı Dr. Şadi Yazıcı, devam eden çalışmalar hakkında bilgi verdi, Bolulular’ın belediye çalışmalarına yönelik soru ve  taleplerini yanıtladı. Belediye hizmetlerinde sosyal projelere önem verdiklerini ve eşitlik ilkesiyle sürdürdüklerini belirten Başkan Yazıcı, “Tuzla’nın bir bütün olarak bize emanet edildiği bilinciyle hareket ediyoruz” dedi.

                                                 Yarınlarımız İçin Eğitim

      Tuzla Belediye Başkanı Dr. Şadi Yazıcı, modern yaşamın eğitim, sağlık ve ulaşım hizmetleriyle sağlanabileceğini belirtti. Sağlık ve ulaşımda yönetimlerin rol aldığına değinen Başkan Yazıcı, eğitimde herkese sorumluluk düştüğünü söyledi. Başkan Yazıcı, “Gençlerimiz ne  kadar eğitimli olursa, yarınımız o kadar güçlü olur. Gençlerimizin ve çocuklarımızın eğitimine önem verelim. Yarına bırakacağımız en  güçlü ve değerli miras, gelecek kuşaklarımıza sağladığımız eğitim imkanlarıyla ölçülecektir” ifadesini kullandı.

     Eşiyle birlikte toplantıya katılan Dr. Fatma Yazıcı da, Bolulu bayanlarla sohbet etti.  

 

HABERE YORUM KAT