1. HABERLER
  2. GÜNDEM
  3. Tuzla Belediyesi Kültür Sanat etkinliklerine kaldığı yerden devam ediyor!

Tuzla Belediyesi Kültür Sanat etkinliklerine kaldığı yerden devam ediyor!

Tuzla Belediyesi kültür sanat etkinlikleri kapsamında ''Keloğlan’ın Kayıp Eşeği'' isimli oyunu, Tuzla Belediyesi Şelale Eğitim Parkı Amfi Tiyatro’da Tuzlalı çocuklarla buluşturdu.

Tuzla Belediyesi Kültür Sanat etkinliklerine kaldığı yerden devam ediyor!

Normalleşme döneminde kültür sanat etkinliklerine devam eden Tuzla Belediyesi, Şelale Eğitim Parkı Amfi Tiyatro’da sahnelenen ''Keloğlan’ın Kayıp Eşeği'' isimli oyunla devam ediyor.

Yeni normal sürecinde alınan kararlar gereğince, açık havada yapılan etkinliklerde de gerekli önlemler hassasiyetle alınmaya devam ediliyor. Tuzla Belediyesi’nin yaz akşamları için düzenlediği çocuk tiyatrosu özel etkinliğinde izleyiciler için amfi tiyatroda sosyal mesafe ayarlandı, girişte tüm misafirlerin tek tek ateş ölçümleri yapıldı ve izleyicilerin keyifle tiyatro izlemesi için gereken tüm önlemler alındı.

Tuzla Belediyesi Kültür Sanat etkinliklerine kaldığı yerden devam ediyor!

Tuzla Belediye Başkanı Dr. Şadi Yazıcı, “Zorlu süreçten geçtiğimiz bu günlerde sosyal ve kültürel faaliyetler ile mesafeli de olsa biraraya gelebiliyoruz. Yeni normalleşme süreci kapsamında kültür sanat faaliyetlerimiz ilerleyen günlerde de devam edecek. Bu süreci hep birlikte kişisel tedbirlerimizi de alarak birbirimizi koruyarak atlatacağız. Hemşehrilerimiz ile ilçemizde kültür ve sanat etkinliklerimizi kesintisiz sürdürmek için gerekli tedbirleri alarak etkinliklerimizi yaz boyunca sürdüreceğiz. Hepinize iyi seyirler diliyorum” dedi.Tuzla Belediyesi yeni normal döneminde de kültür ve sanat çalışmalarıyla sanatseverleri ağırlamaya devam edecek.

Tuzla Belediyesi Kültür Sanat etkinliklerine kaldığı yerden devam ediyor!Tuzla Belediyesi Kültür Sanat etkinliklerine kaldığı yerden devam ediyor!

Okan Gül
Video Editörü
HABERE YORUM KAT