1. HABERLER

  2. TUZLA

  3. Tuzla Belediyesi, Sağlıkta Örnek Hizmetlere Devam Ediyor
Tuzla Belediyesi, Sağlıkta Örnek Hizmetlere Devam Ediyor

Tuzla Belediyesi, Sağlıkta Örnek Hizmetlere Devam Ediyor

Tuzla Belediye Başkanı Dr. Şadi Yazıcı, belediye tarafından yaptırılan Orta Mahalle ve İstasyon Mahallesi Aile Sağlığı Merkezi’ni Halk Sağlığı Müdürlüğü’ne devretti.

      Tuzla Belediye Başkanı Dr. Şadi Yazıcı, belediye tarafından yaptırılan Orta Mahalle ve İstasyon Mahallesi Aile Sağlığı Merkezi’ni Halk Sağlığı Müdürlüğü’ne devretti. Devir, Tuzla Belediye Başkanı Dr. Şadi Yazıcı ve İstanbul Valisi Vasip Şahin tarafından imza altına alındı.


      Tuzla Belediye Başkanı Dr. Şadi Yazıcı, ilçe halkının yaşam kalitesini yükselten hizmetlere devam ediyor. Eğitim ve sağlık alanındaki yatırımları ve hizmetleri ile tanınan Başkan Yazıcı, Tuzla Belediyesi tarafından yaptırılan Orta Mahalle ve İstasyon Mahallesi Aile Sağlığı Merkezi’ni hizmete hazır hale getirdi. Tuzla Belediye Başkanı Dr. Şadi Yazıcı, bugünkü imza töreni ile 13. Aile Sağlığı Merkezi’ni hizmete kazandırdı.

      2 Aile Hekimi birimli Orta Mahalle Aile Sağlığı Merkezi ve 3 Aile Hekimi birimli İstasyon Mahallesi Aile Sağlığı Merkezi, İstanbul Halk Sağlığı Müdürlüğü’ne devredildi. Devir protokolü İstanbul Valiliği’nde Tuzla Belediye Başkanı Dr. Şadi Yazıcı, İstanbul Halk Sağlığı Müdürü Prof. Dr. G.Nurhan İnce ve İstanbul Valisi Vasip Şahin tarafından imza altına alındı.


Sağlık Alanında En İyi Hizmet Veren İlçelerden Birisiyiz

      Tuzla Belediye Başkanı Dr. Şadi Yazıcı, protokol imza töreninde yaptığı konuşmada sağlık alanındaki yatırımlarına ve hizmetlerine devam edeceklerini söyledi. Başkan Yazıcı, “Vatandaşlarımızın sağlıklı yaşaması için üzerimize düşen görevleri yerine getiriyoruz. Hem bir şehr-i emin, hem de bir hekim olarak ilçemizin sağlık uygulamalarındaki eksikliklerini tespit ediyoruz. Eksikleri gideriyoruz. Bu süreci hem yatırımlarımız hem de hizmetlerimizle sürdürüyoruz. Tuzla, sağlık alanında İstanbul’un en iyi hizmet veren ilçelerinden birisidir” dedi.


Vali Şahin, Başkan Yazıcı’ya Teşekkür Etti

      İstanbul Valisi Vasip Şahin de konuşmasında yerel yönetimlerin merkezi idare hizmetlerine ciddi katkılar sağladığını söyledi. Tuzla Belediye Başkanı Dr. Şadi Yazıcı’ya teşekkür eden Vali Şahin, “Tuzla Belediyesi eğitim ve sağlık kurumlarımıza çok ciddi destek veren, bütçesinden önemli paylar ayırarak bu iki kamu hizmetinin ihtiyaçlarını karşılayan belediyelerimizdendir. Ben, Tuzla Belediye Başkanımız Dr. Şadi Yazıcı’ya teşekkür ediyorum, yeni hizmetlerin de devam edeceğine inanıyorum” şeklinde konuştu.

2-002.png

1.png

HABERE YORUM KAT

UYARI: Küfür, hakaret, rencide edici cümleler veya imalar, inançlara saldırı içeren, imla kuralları ile yazılmamış,
Türkçe karakter kullanılmayan ve büyük harflerle yazılmış yorumlar onaylanmamaktadır.