1. HABERLER
  2. YEREL
  3. Tuzla Kent Konseyi'nin yeni başkanı belli oldu

Tuzla Kent Konseyi'nin yeni başkanı belli oldu

Tuzla Belediye Başkanı Dr. Şadi Yazıcı ve eşi Dr. Fatma Yazıcı, Türkiye Kent Konseyleri Birliği Başkanı Mürsel Sabancı ve Tuzla protokolünün yanı sıra Kent Konseyi üyeleri ve delegelerin katılımıyla Tuzla Belediyesi Nikah Sarayı ve Kültür Merkezi’nde Tuzla Kent Konseyi Başkanlığı seçimi gerçekleşti.

Tuzla Kent Konseyi'nin yeni başkanı belli oldu

Tuzla Kent Konseyi Genel Kurulu delegelerinin katılımı ile Tuzla Belediyesi Nikah Sarayı ve Kültür Merkezi’nde gerçekleşen Tuzla Kent Konseyi başkanlık seçiminde Kadın Kent Konseyi Başkanlığını yürüten Funda Torlak, kent konseyinin yeni başkanı olarak seçildi. 

Kent Konseyi üyelerinin yoğun katılımı ile gerçekleşen genel kurul toplantısına Tuzla Belediye Başkanı Dr. Şadi Yazıcı ve eşi Dr. Fatma Yazıcı, Türkiye Kent Konseyleri Birliği Başkanı Mürsel Sabancı ve Tuzla protokolünün yanı sıra Kent Konseyi üyeleri ve delegeler katıldı.

Tuzla Kent Konseyi'nin yeni başkanı belli oldu

Genel Kurul toplantısının açılışında konuşan Kent Konseyi başkanı Ergül Özdemir, görevi süresince Tuzla ve Tuzlalı'nın hayatına dokunmak için gayret sarf ettiklerini ifade ederek, “Benden sonraki yönetimin de başarılı hizmetler yapacağına inancım tamdır. Ben de bundan sonra kendilerine elimden gelen desteği vereceğim” dedi.

Tuzla Kent Konseyi'nin yeni başkanı belli oldu

Türkiye Kent Konseyleri Birliği Başkanı Mürsel Sabancı konuşmasında, “Tuzla Belediye Başkanı Dr. Şadi Yazıcı'nın kent konseyine verdiği destek, hepimiz tarafından yakından bilinmekte ve övgüyü hak etmektedir. Tuzla'daki bu başarı ve dayanışmanın örnek olmasını ve birlikte ortaya koyduğunuz güzel çalışmaların devamını diliyorum.” dedi.

Tuzla Kent Konseyi'nin yeni başkanı belli oldu

Tuzla Belediye Başkanı Dr. Şadi Yazıcı ise konuşmasında, “Yerel yönetim olarak Tuzla için her türlü hizmeti vermenin gayreti içerisinde olduk. Ancak Kent Konseyimiz gibi gönüllülük esasına göre çalışan ve tüm kesimi kucaklayan oluşumların ve özellikle de kadınların elinin değmesi ile çok daha güzel hizmetlerin gerçekleşmesi mümkün. Bu güne kadar olduğu gibi bundan sonra da Tuzla Kent Konseyimizin hizmetlerine elimizden gelen desteği vermeye devam edeceğiz” dedi.

Tuzla Kent Konseyi'nin yeni başkanı belli oldu

Yapılan oylama sonucu, oy birliği ile yeni başkan seçilen Funda Torlak da yaptığı teşekkür konuşmasında eski yönetime hizmetlerinden dolayı teşekkür etti ve “Başarı çıtasını çok daha yukarılara taşımak için elimden gelen gayreti göstereceğime söz veriyorum” şeklinde konuştu.
Program çiçek takdimi ve toplu fotoğraf çekimi ile sona ererken, konuklara gül dağıtımı yapıldı.

Tuzla Kent Konseyi'nin yeni başkanı belli oldu

Bölge Gündem (OG)
Video ve Yerel Haberler Editörü
BU İÇERİĞE EMOJİYLE TEPKİ VER!
0
0
0
0
0
0
0
👍
👎
😍
😥
😱
😂
😡
HABERE YORUM KAT