1. HABERLER
  2. YEREL
  3. Tuzla, özel çocuklarına teşekkür etti

Tuzla, özel çocuklarına teşekkür etti

Tuzla Belediyesi tarafından düzenlenen program, “9.Geleneksel Engellerimiz Engel Değil” gösterisinde sahne alan Tuzla'nın özel çocukları ve ailelerinin katılımlarıyla Tuzla Belediyesi Ayyıldız Sosyal Tesisleri’nde gerçekleşti. Şarkılarla renk katılan programda özel çocuklarla pasta kesilip hediyeler dağıtıldı.

Tuzla, özel çocuklarına teşekkür etti

Tuzla Belediye Başkanı Dr. Şadi Yazıcı ve eşi Dr. Fatma Yazıcı'nın katıldığı program, Tuzla'nın özel çocuklarını ve ailelerini Tuzla Belediyesi Ayyıldız Sosyal Tesisleri’nde düzenlendi. Programa Tuzla Belediyesi Başkan Yardımcısı İskender Karakaya, Tuzla Belediyesi Gönül Elleri Çarşısı Özel Çocuklar Komisyonu'ndan Sorumlu Gönüllü Filiz Saltan, Kadın Kent Gönüllüleri, Tuzlamızın Özel Çocukları ve velileri de katıldı. 

Tuzla Belediyesi Gönül Elleri Çarşısı’nda eğitim alan Anıl İpek söylediği şarkılarla programa renk kattı.
Tuzla Belediyesi Gönül Elleri Çarşısı Çocuklar Komisyonundan Sorumlu Gönüllü Filiz Saltan “9 yıldır bizlere sizlerle birlikte olma imkânını verdikleri için Tuzla Belediye Başkanı Dr. Şadi Yazıcıya ve eşi Dr. Fatma Yazıcıya teşekkür ediyoruz. 9 yıldır çocuklarımızı bize emanet ettiğiniz için teşekkür ediyorum. Çalışma arkadaşlarıma emeklerinden dolayı teşekkür ediyorum” dedi.

Tuzla, özel çocuklarına teşekkür ettiTuzla, özel çocuklarına teşekkür etti

Tuzla Belediye Başkanı Dr. Şadi Yazıcı, “Birlikte başardık. Bu işi tek başına yapmak mümkün değil. Gönül Elleri Çarşısıyla gönüllerimizi el ele tutuşturduk. Gerek özel gerekse kamu kuruluşları içerisinde gayret sarf eden, özel çocuklarla beraber organizasyonlarımıza katılan özel anne ve babalarımıza teşekkür ediyorum. Özel çocuklarımızın daha çok sosyal hayata katılmasını arzu ediyoruz. Çalışmaları daha çok arttırmalıyız. Hep birlikte daha çok işler başaracağız. Bana yaşattığınız tüm duygular için şahsım ve kurumum adına herkese çok teşekkür ederim” dedi.

Tuzla, özel çocuklarına teşekkür ettiTuzla, özel çocuklarına teşekkür etti

Programda özel çocuklarımız ile birlikte pasta kesilip 3 Aralık Dünya Engelliler Günü gösterisine katılan özel çocuklarımıza madalya ve hediyeler verildi.​ Program toplu fotoğraf çekimiyle sona erdi.

BU İÇERİĞE EMOJİYLE TEPKİ VER!
0
0
0
0
0
0
0
👍
👎
😍
😥
😱
😂
😡
HABERE YORUM KAT