1. HABERLER

  2. TUZLA

  3. TUZLA SAADET PARTİSİ SEÇİM STARTINI VERDİ

TUZLA SAADET PARTİSİ SEÇİM STARTINI VERDİ

TUZLA SAADET PARTİSİ SEÇİM STARTINI VERDİ

Saadet Partisi Tuzla İlçe Başkanlığı, Tuzla’daki muhtarlara ve sivil toplum kuruluşu temsilcilerine ilçe binasında sabah kahvaltısı verdi.

Tuzla Muhtarları Saadet’de Buluştu

26 Ekim Cumartesi günü Saadet Partisi Tuzla ilçesinde mahalle muhtarları, sivil toplum kuruluşları ve yerel basın mensuplarının katıldığı sabah kahvaltı tanışma ve sohbet programı yapıldı

Programda açış ve bilgilendirme konuşması yapan Saadet Partisi Tuzla İlçe Başkanı Ahmet Dikici, "İstanbul Milli Görüş belediyeciliğini ilk Tuzla İlçesinde buldu ve o belediyecilik anlayışı bir çığ gibi yayıldı daha sonra Türkiye’yi sardı." dedi.

Gelecek seçimlerde yeniden Tuzla’da belediyeyi Milli Görüş kadrolarıyla yönetmeye talip olduklarını ifade eden başkan Dikici, önümüzdeki seçimde Tuzla’da milli Görüş'ün önemli başarılar elde edeceğini söyledi.

Sıcak samimi bir ortamda yapılan kahvaltının bir de konuğu vardı. Saadet Partisi GİK üyesi Ahmet Kul, kavhvaltının konuğuydu.

Kul, burada yaptığı konuşmada, Türkiyeyi yakinen ilgilendiren bir çok siyasi konuda Saadet Partisi'nin görüşlerini dile getirdi. Milli Görüş Hareketi'nin ülke ve dünya gündemini yakinen takip ettiğini sorunları ortaya koyarak çözümleri de içeren bir sunum yaptı.

Saadet Partisi Tuzla ilçe yönetecileri, bu tür programların bundan sonra daha sık icra edilerek, partinin programını geniş kitlelere aktaracaklarını söylediler.

HABERE YORUM KAT