1. HABERLER

  2. TUZLA

  3. Tuzla Sağlık Bakanı Dr.Mehmet MÜEZZİNOĞLU´nu Ağırladı.

Tuzla Sağlık Bakanı Dr.Mehmet MÜEZZİNOĞLU´nu Ağırladı.

Tuzla Sağlık Bakanı Dr.Mehmet MÜEZZİNOĞLU´nu Ağırladı.

 

        Programda Kürsüye ilk Tuzla Belediye Başkanı Şadi YAZICI kalktı.Konuşmasında 30 Mart seçimleri vardı.

Yazıcı; ‘’Her zaman olduğu gibi 30 Martta’da halkımızın desteğiyle,insanlarımızın bize yapmış olduğu katkılarla Ak Partinin açıkara önde olarak birinci geleceğimize inanıyorum.30 Mart’da halk cevabını verecek’’ diyerek konuşmasını noktaladı.Kürsüde kısa süre duran yazıcı Kürsüyü Sağlık Bakanı Mehmet MÜEZZİNOĞLUNA bıraktı.

Ak Parti Millet odaklı partidir.

      Sağlık Bakanı MÜEZZİNOĞLU şunları ifade etti.

    ‘’Ak partinin kuruluş aşamasında dünyaya ve Türkiye’ ye 2 temel cümle söyledik.Bu temel cümleleri unutmayacağımız sürece, hiç  şüpheniz olmasın ki; hangi kritik seçimler gelirse gelsin Ak parti kadroları o seçimleri milletin başarısıyla sonuçlandıracaktır.

    Sn Başbakanımızın söylediği gibi Ak parti Millettin ortak değerlerinin partisidir.Yani Ak parti millet odaklı bir siyasi partidir dedi.Hemen peşinden 2. Bakış açısını getirdi.

    Ak partiyi medyaya güvenerek kurmadık.Karşımıza ne gelirse gelsin, milletle beraber siyaset yaptığımız sürece biz her zaman var olacağız.30 Mart akşamı Türkiye’nin genelinde de yeni bir siyasi başarıya imza atacağız.’’İnsanı yücelt ki devlet Yücelsi, İnsanı yaşat ki devlet yaşasın’’ diyerek sözlerini sonlandırdı.   

 

 

 

 

 

HABERE YORUM KAT