1. HABERLER

  2. TUZLA

  3. Tuzla Yardımlarını Sürdürüyor

Tuzla Yardımlarını Sürdürüyor

Tuzla Yardımlarını Sürdürüyor
      Tuzla Belediyesi, Suriyeli sığınmacıların ihtiyacını karşılamak için düzenlenen yardım kampanyasında 4'ncü TIR'ı gönderdi. Son yardım TIR'ında tıbbi malzemeler, gıda ve giyim malzemeleri yer aldı.
 
      Tuzla Kaymakamlığı ve Tuzla Belediyesi, Suriye'deki iç savaştan kaçarak ülkemize sığınan vatandaşlara yardım elini uzatmaya devam ediyor. Yılbaşından beri sürdürülen kampanyada, 4'ncü TIR da yola çıktı. Tuzla Belediyesi Gönül Elleri Çarşısı'nda tıbbi malzemeler, gıda ve giyim malzemeleri yüklenen TIR, Tuzla Belediye Başkan Yardımcısı Turgut Özcan ve Tuzla Belediyesi Başkan Danışmanı Mehmet Metin tarafından uğurlandı. TIR, Tuzla Yavuzevler Camisi İmamı Hüseyin Özdemir'in okuduğu dua ile yola çıktı.
 
YARDIMLAR DEVAM EDECEK
 
     Tuzla'dan yola çıkan 4'ncü yardım TIR'ıyla 200 adet  5 TL.'lik sıvı yağ, 698 koli bay, bayan ve çocuk giysisi, 10 kilogramlık 120 torba makarna, 25 kilogramlık 55 torba pilavlık pirinç, 25 kilogramlık 46 torba bulgur, 9 koli tıbbi malzeme, 2 adet çelik çekme 10 TL. oksijen tüpü, 2 adet oksijen verme cihazı gönderildi. TIR, yardım malzemelerini Gaziantep'teki Koordinatör Valiliği'ne teslim edecek.Kampanyaya katılmak ve yardımda bulunmak isteyen vatandaşlar, Tuzla Belediyesi'nin 444 0 906 No'lu telefonunu arayarak ayrıntılı bilgi alabilir ve yardımlarını Tuzla Belediyesi Gönül Elleri Çarşısı'na teslim edebilir.

HABERE YORUM KAT