1. HABERLER

  2. TUZLA

  3. Tuzla´da 24 Kasım Öğretmenler Günü

Tuzla´da 24 Kasım Öğretmenler Günü

Tuzla´da 24 Kasım Öğretmenler Günü
         Tuzla Belediyesi Gönül Elleri Çarşısı, onlarca yetim çocuğun eğitimine katkı sağlayan gönüllü öğretmenlerin gününü kutladı.
 
          Tuzla Belediyesi Gönül Elleri Çarşısı Yetimler Komisyonu, yetim çocuklara ücretsiz etüt eğitimi veren gönüllü öğretmenler için 24 Kasım Öğretmenler Günü’nde özel bir program düzenledi. Tuzla Belediyesi Ayyıldız Sosyal Tesisleri’nde  düzenlenen kahvaltılı toplantıya Tuzla Belediye Başkanı Dr. Şadi Yazıcı’nın eşi Dr. Fatma Yazıcı da katıldı. 25 gönüllü öğretmeni bir araya getiren organizasyonda duygusal anlar da yaşandı. Etüt programlarının başlangıcından bugüne yaşanan  süreci değerlendiren komisyon üyeleri ve öğretmenler, “Yetim öğrencilerimizin her geçen gün artan başarılarıyla gurur duyuyoruz” mesajı verdi.
 
            Dr. Fatma Yazıcı, Gönüllü Öğretmenlere Teşekkür Etti
         Tuzla Belediye Başkanı Dr. Şadi Yazıcı’nın eşi Dr. Fatma Yazıcı, gönüllü öğretmenlerin verdikleri hizmetle eğitim,  kültür ve sosyal hayata sağladığı katkının öneminden bahsetti. Dr. Fatma Yazıcı, “Siz değerli öğretmenlerimiz, yetim kardeşlerimize etütlerde ders çalıştırarak eğitim hayatında başarılı olmasını sağlıyorsunuz. Sizlerin yetiştirdiği kardeşlerimiz, kültürel ve sosyal alanda da önemli kazanımlara sahip oluyor. Kutsal bir mesleği, hiçbir karşılık  beklemeden gönüllü bir şekilde gerçekleştirdiğiniz için sizleri kutluyoruz ve teşekkür ediyoruz.” dedi.
 
          Tuzla Belediye Başkanı Dr. Şadi Yazıcı’nın eşi Dr. Fatma Yazıcı ile Tuzla Belediyesi Gönül Elleri Çarşısı Yetimler Komisyonu üyeleri, gönüllü öğretmenlere çeşitli hediyeler vererek teşekkür etti.
 
 

HABERE YORUM KAT