1. HABERLER

  2. TUZLA

  3. Tuzla´da ÖYDER Kırşehirliler Derneği

Tuzla´da ÖYDER Kırşehirliler Derneği

Tuzla´da ÖYDER Kırşehirliler Derneği

         10. kuruluş yıldönümü Tuzla’da kutlayan ÖYDER Kırşehirliler Derneği, katkılarından dolayı Tuzla Belediye Başkanı Dr. Şadi Yazıcı’ya  teşekkür ziyaretinde bulundu.

        ÖYDER Kırşehirliler Derneği, 10. kuruluş yıldönümünü Tuzla Belediyesi Nikah Sarayı ve Kültür Merkezi’nde kutladı. Dernek başkanı Kemal  Keskin’in ev sahipliğinde gerçekleştirilen geceye, AK Parti Kırşehir Milletvekili Abdullah Çalışkan, AK Parti İstanbul Milletvekili  Erol Kaya, Tuzla Belediye Başkanı Dr. Şadi Yazıcı ve eşi Dr. Fatma Yazıcı, Kırşehir Belediye Başkanı Yaşar Bahçeci, Tuzla Belediyesi Başkan  Yardımcıları, Kırşehir’in önde gelen isimleri ve İstanbul’da yaşayan Kırşehirliler’in temsilcileri katıldı. Kutlama, Tuzla Belediyesi  Ayyıldız Sosyal Tesisleri’nde düzenlenen akşam yemeğiyle sona erdi.

      ÖYDER Kırşehirliler Derneği Başkanı Kemal Keskin ve Yönetim Kurulu Üyeleri, etkinlikten 1 gün sonra Tuzla Belediye Başkanı Dr. Şadi  Yazıcı’ya nezaket ziyaretinde bulundu. Keskin ve beraberindekiler, Başkan Yazıcı’ya bir buket çiçek vererek katkılarından dolayı teşekkür  etti

 

HABERE YORUM KAT