1. HABERLER

  2. TUZLA

  3. TUZLA´DA SAHNE, ENGELLERİ KALDIRAN ÇOCUKLARIN

TUZLA´DA SAHNE, ENGELLERİ KALDIRAN ÇOCUKLARIN

TUZLA´DA SAHNE, ENGELLERİ KALDIRAN ÇOCUKLARIN

     Engelli çocuklar, Tuzla Belediye Başkanı Dr. Şadi Yazıcı ve eşi Dr. Fatma Yazıcı, Tuzla Belediyesi Gönül Elleri Çarşısı Engelliler Komisyonu ve Kadın Kent Gönüllüleri’nin desteği ve yakın ilgisiyle eğitim sürecini tamamladı. Sosyal sorumluluk bilinciyle yaklaşık 1 yıl özel olarak eğitilen çocuklar, bilgi ve becerilerini Tuzla ve bölge halkına sahnede sundu.  Yetenekleri ile engelleri ortadan kaldıran çocuklar, Oyuncu Şoray Uzun’un sunumuyla sürpriz gösterilerini 3. Geleneksel Engellerimiz Engel Değil etkinliğinde sahnelendi.

 

 

 

 

 

Başkan Yazıcı’dan Eşine Çiçekli Sürpriz

 Çocukları yetiştiren öğretmenler Sibel Yaptı, Göksu Elbasan, Öner Yıldırım ve Hayrunisa Gönen’e emeklerinden dolayı plaket verilerek teşekkür edildi. 

 Tuzla Belediye Başkanı Dr. Şadi Yazıcı, Kadın Kent Gönüllüleri’ni temsilen eşi Dr. Fatma Yazıcı’ya ve Gönül Elleri Çarşısı Engelliler Komisyonu Başkanı Selma Doğan’a birer buket çiçek vererek teşekkür etti.

 Tuzla Belediyesi Gönül Elleri Çarşısı 3. Geleneksel Engellerimiz Engel Değil gösterisi, GENAR Genel Müdürü Mustafa Şen’in sazı eşliğinde hep birlikte söylenen şarkılarla sona erdi.

HABERE YORUM KAT