1. HABERLER
  2. GÜNDEM
  3. Tuzla'da şehit ailelerine bayram ziyareti gerçekleşti

Tuzla'da şehit ailelerine bayram ziyareti gerçekleşti

Tuzla Belediyesi Gönül Elleri Çarşısı ve Gazi Aileleri Komisyonu Tuzla'da yaşayan şehit ailelerine bayram ziyaretinde bulundu. Ziyarette giden komisyon, Tuzla Belediye Başkanı Dr. Şadi Yazıcı'nın selamını şehit ailelerine ileterek, yaklaşan Kurban Bayramlarını kutladı.

Tuzla'da şehit ailelerine bayram ziyareti gerçekleşti

Vatanın bekası için milletin birlik ve bütünlüğü uğruna şehadet makamına erişen şehitlerin ailelerine Tuzla Belediyesi Gönül Elleri Çarşısı ve Gazi Aileleri Komisyonu tarafından bayram ziyareti düzenlendi. Düzenlenen ziyarette şehitler için dua edildi.

Vatan uğruna çekinmeden canlarını ortaya koyan şehitlerimizin aileleri ziyaret edilirken herhangi bir ihtiyaç ve isteklerinin olup olmadığı soruldu.

Tuzla'da şehit ailelerine bayram ziyareti gerçekleştiTuzla'da şehit ailelerine bayram ziyareti gerçekleşti

Tuzla Belediyesi Gönül Elleri Çarşısı Şehit ve Gazi Aileleri Komisyonu ziyaretlerinde Tuzla Belediye Başkanı Dr. Şadi Yazıcı'nın selamını şehit ailelerine ileterek, yaklaşan Kurban Bayramlarını kutladı.

Tuzla'da şehit ailelerine bayram ziyareti gerçekleşti

Şehit aileleri, ziyaretten duydukları memnuniyetleri dile getirerek ''Her zaman yanımızda olan ve bizleri yalnız bırakmayan Başkanımız Dr. Şadi Yazıcı'ya ve Tuzla Belediyesi Gönül Elleri Çarşısı'na teşekkür ederiz'' dedi.

Okan Gül
Video Editörü
HABERE YORUM KAT