1. HABERLER

  2. TUZLA

  3. Tuzla´daki Cinayet Kurbanları Toprağa Veriliyor

Tuzla´daki Cinayet Kurbanları Toprağa Veriliyor

Tuzla´daki Cinayet Kurbanları Toprağa Veriliyor
           Tuzla'da cinnet geçiren babanın öldürdüğü dini nikahlı eşi Gülizar Özbir ve kızları Rojda ile Dilan K.'nın cenazeleri, yarın Kocaeli'nin Derince ilçesinde toprağa verilecek.
 
           İstanbul Tuzla'da cinnet getiren Ömer K.'nın silahla başlarından vurarak öldürdüğü anne ve kızlarının cenazeleri İstanbul Adli Tıp Kurumu'na kaldırılırken, polis zanlının yakalanması için çalışma başlattı. Öldürülen Gülizar Özbir ve kızları Rojda ile Dilan K.'nın cenazelerinin ise yarın Derince'de toprağa verileceği öğrenildi. Katil zanlısı Ömer K.'nın henüz yakalanamaması sebebiyle oldukça gergin olduklarını söyleyen  Özbir'in akrabaları, Ömer K.'nın cinnet geçirmediğini, aksine cinayeti planlı olarak işlediğini iddia ederek, "Ömer, kadınları gasp eden, hatta ellerini bağlayarak evinde tutan biriydi. Ablamızın onunla birlikte olmasına hiçbir zaman razı olmadık. Gülcan onun bu yaptıklarını çok iyi  biliyordu ve bize de anlatıyordu. Biz de onun başına bir şey gelmesin diyerek sessiz kalmak zorunda kalıyorduk. Ömer, ablamızı ve yeğenlerimizi  bilerek için öldürdüğünü düşünüyoruz" dediler.
 
          İstanbul Tuzla Aydınlı Mahallesi Sena Sokak numara 9'da bulunan 4 katlı binanın 2. katında meydana gelen olayda, Ömer K. (40) evde dini nikahlı eşi Gülcan Özbir (53) ve kızları Dilan (18) ile Rojda'yı (20) tabancayla başlarından vurarak kaçmıştı
 

HABERE YORUM KAT