1. HABERLER

  2. TUZLA

  3. TUZSİAD ilk İftarını Gerçekleştirdi

TUZSİAD ilk İftarını Gerçekleştirdi

Tuzla Sanayici ve İş Adamları Derneği (TUZSİAD) ilk iftarını Ay Yıldız Sosyal Tesislerinde 7 Temmuz Salı günü gerçekleştirdi.

TUZSİAD ilk İftarını Gerçekleştirdi

Bölge Gündem Haber - Tuzla Sanayici ve İş Adamları Derneği (TUZSİAD) ilk iftarını Tuzla Belediyesi Ay Yıldız Sosyal Tesislerinde 7 Temmuz Salı günü gerçekleştirdi.

TUZSİAD Başkanı  Erkan Yavuz Atagün ev sahipliğindeki iftar yemeğine Tuzla Belediye Başkanı Dr. Şadi Yazıcı, Belediye Başkan Yardımcıları, Ahmet Çabuk, Serhan Kural TUZSİAD yönetim kurulu üyeleri, muhtarlar ve çok sayıda sanayici ve iş adamları  katıldı.

İftardan sonra teşekkür konuşması yapan TUZSİAD Başkanı Erkan Yavuz Atagün, Öncelikle bizleri kırmayarak iftar programımıza geldiğiniz için teşekkür ediyorum. Tabi derneğimizi kuralı  çok uzun bir zaman olmadı henüz 2 aylık bir macerası olan yeni bir derneğiz. Bu konuda yeni olmamıza rağmen ilk icraatimizi gönüllere girerek gerçekleştirdik. “Tuzla Belediyesi Gönül Elleri Çarşı’sı” iş birliği ile 500 yetim ve engelli çocuğumuzun bayram kıyafetlerini alarak,  onlara bir nebze olsun mutlu etmeye çalıştık. Bu bağlamda ben tüm emeği geçen yönetim kuruluma iş adamlarımıza da teşekkür ediyorum“ ifadelerinde bulundu.

11707678_10153091289954423_5936601289234927179_n.jpg

Tuzla Belediye Başkanı Dr. Şadi Yazıcı sokak iftarından geldiğini belirterek şöyle konuştu: “ Biz aslında Sokak iftarlarında şunları yapmaya çalıştık. İnsanlarla aynı sofrayı paylaşmayı, kardeşliğin bir göstergesi olarak düşüncesiyle hareket ettik.  Sanayici ve İş adamları toplumda bir dinamizm oluşturmak istiyorlarsa bu noktada kilit rol oynadıkları bir gerçek.  8 organize sanayinin 5’nin Tuzla da bulunması ve kendi aralarında kar yatırımları yapması daha organize şekilde bir araya gelecek platformlar oluşturabilmesinin önemli olduğunu düşünüyorum. Bu tür platformlarda yerel yönetim olarak her türlü ortaklığa hazırız.” dedi.  Ayrıca Yazıcı, Şimdiden önümüzde ki Kadir gecenizi en ve ramazan bayramınızı içten dileklerimle kutluyorum” diye konuştu. – Haber: Yusuf SARAY

HABERE YORUM KAT