1. HABERLER

  2. İÇ HABERLER

  3. Ücretsiz sinema günleri yoğun ilgi görüyor

Ücretsiz sinema günleri yoğun ilgi görüyor

Diyarbakır Büyükşehir Belediyesi'nin, yarıyıl tatilinde öğrencilere karne hediyesi olarak düzenlemeye başladığı ücretsiz sinema günlerinin mart ayı...

Ücretsiz sinema günleri yoğun ilgi görüyor

Diyarbakır Büyükşehir Belediyesi'nin, yarıyıl tatilinde öğrencilere karne hediyesi olarak düzenlemeye başladığı ücretsiz sinema günlerinin mart ayı programı devam ediyor. Kültür ve Kongre Merkezi sinema salonlarında gösterime giren filmler, çocuklar ve yetişkinler tarafından yoğun ilgi görüyor.

Diyarbakır Büyükşehir Belediye Başkanı Cumali Atilla'nın talimatıyla, kültür sanat çalışmaları kapsamında her ay düzenlenen ücretsiz sinema günleri devam ediyor. Büyükşehir Belediyesi, çocuklara sinemayı sevdirmek ve yetişkinlerin sanatsal faaliyetlerini güçlendirmek amacıyla düzenlediği sinema günleri yoğun ilgi görüyor. 8 Mart'ta yetişkinlere yönelik Sevgi Taşı filmi ile başlayan ücretsiz sinema günleri, mart ayı boyunca sürecek.

Filmler ilgiyle izlendi

Yenişehir ilçesi İstasyon Caddesi üzerinde bulunan Büyükşehir Belediyesi Kültür ve Kongre Merkezi sinema salonlarında hafta sonu yetişkinlere yönelik Sevgi Taşı, çocuklara yönelik ise animasyon türündeki Küçük Kurtarıcılar ve Kurbağa Krallığı filmleri gösterime girdi. Filmler, çocuklar ve yetişkinler tarafından büyük bir ilgiyle izlendi.

Haber KaynağıHaber Kaynağı

HABERE YORUM KAT